Kacper Woryna i Martin Vaculik w magazynie WP SportoweFakty (25.08.2022, godz. 13:00)

Na niedzielę zaplanowane są rewanżowe ćwierćfinały PGE Ekstraligi, a już dziś kolejne wydanie magazynu WP SportoweFakty. Gośćmi Marcina Musiała będą Kacper Woryna (ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa) oraz Martin Vaculik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów). Początek programu o godz. 13:00.

ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa wygrał na wyjeździe z BETARD SPARTĄ Wrocław. Ojcem tego sukcesu okazał się Kacper Woryna. Młody Polak zanotował kolejne już niemal doskonałe spotkanie i poprowadził swoją drużynę po niezwykle cenne zwycięstwo. To już kolejny raz w tym sezonie, kiedy wziął on odpowiedzialność za wynik na swoje barki.

Czy to najlepsza wersja Kacpra Woryny w historii? Skąd się wzięła ta niesamowita forma? Ile w tym zasługi Rafała Lewickiego? Jakie plany ma plany na przyszłość i kiedy ma zamiar podzielić się nimi z fanami? Czy dzięki tej bardzo dobrej formie liczy na start podczas rundy SGP w Toruniu? Na te pytania i wiele innych w Magazynie PGE Ekstraligi odpowie zawodnik ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZA.

W dalszej części programu gościem Marcina Musiała będzie Martin Vaculik. Słowak w rozmowie z WP SportoweFakty opowie o tym, jak się czuje po kontuzji i czy czuje, że jest w formie pozwalającej mu być ważną częścią MOJE BERMUDY STALI Gorzów w fazie play-off? Zapytany zostanie również o to, czy jest zaskoczony postawą swojego klubu w Toruniu oraz jakie panują nastroje w gorzowskiej ekipie po fatalnej kontuzji Andersa Thomsena. Której ze straconych szans Słowak najbardziej żałuje – indywidualnych startów w SGP Cardiff i GP Challenge czy startu w barwach MOJE BERMUDY STALI na toruńskiej Motoarenie?

Początek Magazynu PGE Ekstraligi o godz. 13:00. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.