Jarosław Hampel: Nie pamiętam, abym startował na takim torze (wideo)

Fot. Przemysław Gąbka

26 sierpnia (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #LUBLES, w której udział wzięli trener MOTORU Lublin, Maciej Kuciapa oraz zawodnik ekipy z Lublina, Jarosław Hampel. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: wysokość zaliczki przed rewanżem, zaskoczenie torem w Lesznie i potencjalnie najwygodniejszego rywala w półfinale.

Tor był ogromnym zaskoczeniem już podczas obchodu przed meczem i wtedy zauważyliśmy, że tor jest w taki sposób przygotowany, a nie inny. Był bardzo twardy, naprawdę ekstremalnie twardy. Nie przypominam sobie, aby tak twarda nawierzchnia była kiedykolwiek wcześniej w Lesznie. Nie pamiętam, aby startował na takim torze. To było dla nas zaskoczenie, bo aż tak twardego toru to się nie spodziewaliśmy, bo to naprawdę było coś ekstremalnego, ale na szczęście szybko wyciągnęliśmy wnioski dotyczące dopasowania naszych motocykli, bo to było bardzo istotne. Chłopaki dobrze odczytali tor na próbie, co było kluczem na początku, aby dysponować szybkimi motocyklami i to się udało  – powiedział Jarosław Hampel.

To jest i dużo i mało. Podchodzimy do tego meczu mimo wszystko bardzo skupieni i koncentrujemy się na przygotowaniach do tego meczu, więc trzymamy cały czas rękę na pulsie. Mam nadzieję, że uda się nam rozegrać to spotkanie na swoją stronę i awansować dalej – stwierdził Maciej Kuciapa.