Janusz Kołodziej: Gospodarze byli lepiej spasowani od nas (wideo)

Fot. Łukasz Trzeszczkowski

8 czerwca (środa) odbyła się konferencja przed meczem #LESGRU, w której udział wzięli trener FOGO UNII Leszno, Piotr Baron oraz zawodnik, Janusz Kołodziej. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: kontuzje Piotra Pawlickiego, możliwość skorzystania z zawodników z drużyny U24 Ekstraligi i wyciągnięte wnioski z ostatniego ligowego spotkania.

Wczoraj rano rozmawiałem z Piotrem Pawlickim to był bardzo obolały. Dnia poprzedniego to trzymały go jeszcze tabletki to ten ból nie był tak ogromny. Teraz Piotrek będzie przechodził rehabilitację Kiedy wróci na tor? Na tą chwilę jest to niewiadoma, bo musimy zobaczyć jak to wszystko będzie się zrastało i kiedy fizycznie Piotrek będzie czuł się dobrze. Oczywiście jak lekarze zezwolą mu jeździć to wróci na tor. Na tą chwilę bliższa data jest nieznana – stwierdził Piotr Baron.

Jechaliśmy na torze, który nie do końca nam odpowiada i nie czujemy się na nim najlepiej. Gospodarze byli lepiej spasowani od nas i lepiej się czuli na swoim torze. Oni byli u siebie, a my byliśmy u nich. Teraz będzie totalnie odwrotna sytuacja, więc najbliższe spotkanie powinno wyglądać zupełnie inaczej – powiedział Janusz Kołodziej.