Jakub Krawczyk po #OSTLUB: totalnie się pogubiliśmy

Fot. Zuzanna Kloskowska

Junior ARGED MALESA Ostrów Wlkp. udanie rozpoczął mecz, jednak kolejne trzy występy na torze kończył na ostatnim miejscu. W rozmowie dla speedwayekstraliga.pl, Krawczyk powiedział krótko, co było powodem jego wyniku w spotkaniu z MOTOREM Lublin.

Zadowolony ze swojego pierwszego występu był Jakub Krawczyk, który wygrał bieg juniorski. Jednak później nie mógł znaleźć odpowiednich ustawień. Jak podkreślał, wraz z teamem szukali różnych rozwiązań, lecz żaden nie przyniósł skutku. – Po tej „trójce” już totalnie się pogubiliśmy. Przekładaliśmy zębatki, szukaliśmy różnych rozwiązań. Szliśmy dwa zęby w dół, potem dwa zęby w górę. Nic to nie zmieniało, te silniki nie reagowały. Brakowało mi treningów na tym torze. Ostatni raz tu jeździłem jak było dziesięć stopni – wyjaśnił krótko zawodnik ARGED MALESA Ostrów Wlkp.

Beniaminek PGE Ekstraligi przegrał z liderem 35:55. Dla drużyny z Lublina była to szósta wygrana i nadal pozostają niepokonani. ARGED MALESA Ostrów Wlkp. wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo.

Konrad Klusak