Jakub Kępa i Michał Świącik gośćmi magazynu „Bez Hamulców” (08.10.2020, godz. 12:00)

W czwartek nowe wydanie programu portalu WP SportoweFakty. Gośćmi Jarosława Galewskiego będą prezesi klubów PGE Ekstraligi – Jakub Kępa (Motor Lublin) oraz Michał Świącik (ELTROX Włókniarz Częstochowa). Poza tym prowadzący porozmawia z młodzieżowcem Unii Tarnów, Mateuszem Cierniakiem. Początek magazynu o godz. 12:00.

Emisja odcinka stronie sportowefakty.wp.pl w dziale żużel, a także z odnośnikiem na www.wp.pl w dziale sport.

Prezesi klubów z Lublina i Częstochowy będą gośćmi Jarosława Galewskiego w kolejnym wydaniu #MagazynBezHamulcow. Jakub Kępa nie uniknie pytań dotyczących m.in. Mateja Zagara. Na kogo zamierza zapolować teraz szef ekipy z Lublina i jak będzie wyglądać kadra na sezon 2021? W tym roku mieliśmy do czynienia z nadwyżką zawodników – co tydzień jeden z polskich seniorów musiał pauzować i oglądać mecz sprzed telewizora. Czy takie rozwiązanie było dobrym ruchem? Czy podobnie będzie w sezonie 2021?

Inne pytania zadają sobie za to pod Jasną Górą. W jakim stanie są klubowe finanse, skoro zespół nie awansował do strefy medalowej, a dodatkowo musi zapłacić wysoką karę? No i jak będzie wyglądać kadra na sezon 2021? Kto zostanie, kto odejdzie, a kto pojawi się na pozycji żużlowca do 24. roku życia?

Gościem Jarosława Galewskiego w #MagazynBezHamulcow będzie też Mateusz Cierniak. Utalentowany junior w tym roku zdecydował się na starty na I-ligowym froncie w barwach Unii Tarnów. Czy tego nie żałuje? Czy w sezonie 2021 zdecyduje się na jazdę z najlepszymi w PGE Ekstralidze, a może ponownie pozostanie w Tarnowie?

W czwartek emitowane będą także inne programy, zapowiadające zmagania półfinałowe w PGE Ekstralidze. O 20:00 na Eleven Sports 1 magazyn PGE Ekstraligi. Z kolei o 22:00 na nSport+ program Speedway+.