Jacek Frątczak odchodzi z GET WELL Toruń!

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Potwierdziły się spekulacje medialne, dotyczące przyszłości Jacka Frątczaka. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej (4 czerwca) szkoleniowiec oraz prezes klubu, Ilona Termińska, poinformowali, że nie będzie on pełnił funkcji menedżera drużyny. Głównym powodem tej decyzji są problemy zdrowotne, byłego już, sternika drużyny.

Jacek Frątczak przejął zespół w trakcie sezonu 2017, kiedy to GET WELL Toruń walczył o utrzymanie w PGE Ekstralidze, co ostatecznie powiodło się. W kolejnym roku współpracy torunianie do samego końca rywalizowali o awans do fazy play-off. Ostatecznie ta sztuka się nie udała i klub zakończył rozgrywki na 5 miejscu. W tym sezonie GET WELL zanotował passę pięciu porażek z rzędu. Frątczak poprowadził drużynę w czterech z nich. W Lublinie zespół przejął duet Adam Krużyński i Karol Ząbik, a pomagał im menedżer reprezentacji Australii – Mark Lemon.

Klub na swoim profilu na portalu Facebook przekazał także informację, że cała trójka poprowadzi toruńską drużynę do końca sezonu 2019.

❗️❗️❗️Informujemy, iż od dnia dzisiejszego Jacek Frątczak nie będzie pełnił funkcji menagera Get Well Toruń. Do końca…

Opublikowany przez Klub Sportowy Toruń Wtorek, 4 czerwca 2019