Informacje dla przedstawicieli mediów dotyczące treningów ELTROX Włókniarza

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Jak informuje portal wlokniarz.com, decyzją zarządu ELTROX Włókniarza Częstochowa treningi, które w ścisłym reżimie sanitarnym mogą odbywać się od 29 maja, będą zamknięte dla przedstawicieli mediów.

Redakcje, które wyrażają zainteresowanie otrzymywaniem materiałów z treningów – zdjęć oraz wypowiedzi sztabu szkoleniowego i zawodników, proszone są o kontakt na adres mailowy [email protected].

Jako klub zdajemy sobie sprawę, że zamknięcie treningów dla przedstawicieli mediów może wywołać u nich pewne rozczarowanie. Prosimy jednak dziennikarzy o wyrozumiałość. Zaledwie kilka dni temu odbyły się testy na obecność COVID-19. Dziś wiemy już, że na szczęście nasza drużyna, jak i cała PGE Ekstraliga otrzymała wyniki negatywne. Nie oznacza to jednak, że możemy pozwolić sobie teraz na odpuszczenie w sprawie Regulaminu Sanitarnego, którego przestrzeganie jest przecież gwarantem startu całej PGE Ekstraligi. Celem sztabu szkoleniowego oraz zawodników jest jak najlepsze przygotowanie się do pierwszego meczu z MRGARDEN GKM Grudziądz, przy jednoczesnym przestrzeganiu reżimu sanitarnego. Wierzymy, że najlepszym do tego sposobem będzie przeprowadzenie zamkniętych dla osób postronnych treningów – informuje oficjalny portal częstochowskiego klubu.