Ilona Termińska liczy na niespodziankę na podium 2022 ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland

Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Prezes FOR NATURE SOLUTIONS APATORA typuje wygraną Polaka na PGE Narodowym, ale liczy także na zawodnika toruńskiego klubu na podium 2022 ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland. – Ucieszyłabym się bardzo, gdyby w „trójce” najlepszych byli zawodnicy Apatora – powiedziała Ilona Termińska w rozmowie ze speedwayekstraliga.pl.

ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland powraca do kalendarza. Po dwóch latach przerwy, po raz szósty PGE Narodowy zapełni się fanami żużla, by obejrzeć wielkie, światowe wydarzenie w stolicy Polski. – Warszawa jest taką lokalizacją, która istotnie i pozytywnie wpływa na żużel. Fajnie, że jest tylu kibiców, którzy chcą oglądać na żywo zawody. 55 tysięcy ludzi na stadionie to jest imponująca liczba. Bardzo się cieszę, że to zainteresowanie jest i że wracamy do normalności po dwóch latach przerwy. Na pewno ten głód żużla był. Jest to potężna impreza, która przyciąga wszystkich, którzy stawiają na sport i się nim interesują – powiedziała Ilona Termińska.

Prezes FOR NATURE SOLUTIONS APATORA będzie wspierać nie tylko reprezentantów Polski, ale także liczy na zawodników toruńskiego klubu. W stawce znajduje się czterech żużlowców – Patryk Dudek, Paweł Przedpełski, Robert Lambert i Jack Holder. – Zawsze w to wierzę. Ambicje są duże u każdego i mają potężną szansę, żeby się wykazać przed tak wspaniałą publicznością. Będziemy kibicować Polakom. Typy? Na pewno Bartosz Zmarzlik na 1. miejscu, a potem może jakieś zaskoczenie…może któryś z naszych zawodników? Wierzę w to! Fajnie, jakby w „trójce” najlepszych się znaleźli – zakończyła.

Można jeszcze kupować bilety na zawody 2. rundy cyklu Grand Prix: ORLEN WARSAW FIM SGP of Poland: https://www.kupbilet.pl/sgp2022