Hampel, Dudek i Majewski w magazynie WP SportoweFakty (06.05.21, godz. 12:30)

Gośćmi Marcina Musiała w kolejnym wydaniu programu WP SportoweFakty będą Jarosław Hampel (MOTOR Lublin), Patryk Dudek (MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra) i Marcin Majewski (szef żużla w CANAL+). Początek zaplanowany jest na godz. 12:30 na stronie portalu.

Derby Ziemi Lubuskiej zawsze wywołują wyjątkowe emocje wśród wszystkich kibiców żużla w Polsce. W niedzielę, na zakończenie 5. kolejki PGE Ekstraligi, MARWIS.PL FALUBAZ podejmie MOJE BERMUDY STAL i właśnie temat derbów będzie przewodnim w rozmowie z Patrykiem Dudkiem, który będzie gościem w Magazynie PGE Ekstraligi. Oprócz niego Marcin Musiał porozmawia z Jarosławem Hampelem i Marcinem Majewskim.

Pierwszym w programie będzie Jarosław Hampel, który od początku bieżących rozgrywek jest w dobrej formie i stanowi bardzo ważny punkt zespołu MOTORU Lublin. Co jest tajemnicą dyspozycji dwukrotnego wicemistrza świata? Czy odczuwa jeszcze skutki upadku, do którego doszło w meczu z częstochowskim ELTROX WŁÓKNIARZEM? Jak w ogóle ocenia nie tylko formę swoją, ale całej ekipy z Lublina? W niej na razie nie radzi sobie jedynie Krzysztof Buczkowski. Wychowanek grudziądzkiego klubu jest nową postacią w MOTORZE. Czy wobec tego Hampel ma jakieś rady dla swojego kolegi?

W dalszej części programu wystąpi Patryk Dudek, ale rozmowa z nim skupi się na wspomnianych już derbach. Czy MARWIS.PL FALUBAZ ma pomysł na to, jak powstrzymać MOJE BERMUDY STAL? Czy zdaniem lidera zielonogórzan ewentualna porażka z rywalem zza miedzy sprawi, że jego drużyna będzie mogła definitywnie zapomnieć o zwojowaniu czegoś więcej niż tylko zapewnieniu sobie utrzymania w PGE Ekstralidze? Czy wyścigi przeciwko Martinowi Vaculikowi, z którym prywatnie Patryk Dudek się przyjaźni, będą dla niego w jakiś sposób wyjątkowe?

Na koniec gościem magazynu będzie Marcin Majewski, szef żużla w CANAL+, z którym zostaną omówione tematy m.in. kwestia telemetrii. To nowe rozwiązanie pojawiło się w tym sezonie i jak ono się sprawuje obserwujemy podczas transmisji z niedzielnych meczów w nSport+.

Start Magazynu PGE Ekstraligi w czwartek 6 maja o godz. 12:30. Player z transmisją będzie dostępny na WP SportoweFakty.