Grzegorz Walasek: Przy pełnych trybunach jeździ się zupełnie inaczej (wideo)

Fot. Łukasz Trzeszczkowski

22 kwietnia (piątek) odbyła się konferencja przed meczem #OSTCZE, w której udział wzięli trener ARGED MALESA Ostrów Wlkp. oraz najstarszy żużlowiec PGE Ekstraligi, Grzegorz Walasek. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: wybór pomiędzy Nicolaiem Klindtem i Oliverem Berntzonem, postawę formacji juniorskiej i frekwencję na ostrowskim Stadionie Miejskim.

Jest ciężko. Klucza do rozwiązania tego problemu nie mam. Pojechał raz Oliver, raz Nicolai. Teraz pojedzie jeszcze raz Oliver Berntzon ze względu na to, że dość pechowo rozpoczął mecz z ZOOLESZCZ GKM-em Grudziądz na naszym torze od dwóch upadków i stłuczenia barku także dokończył zawody z lekką kontuzją, a w przedsezonowych treningach wyglądał trochę lepiej od Nicolaia, więc pojedzie teraz on  – stwierdził Mariusz Staszewski odpowiadając na pytania Rafała Martuszewskiego ze speedwayekstraliga.pl.

Przy pełnych trybunach jeździ nam się zupełnie inaczej. My też to odczuwamy wówczas w parkingu. Zapraszam kibiców na niedzielne spotkanie. Wierzcie w nas – powiedział Grzegorz Walasek w odpowiedzi na pytanie Konrada Klusaka ze speedwayekstraliga.pl.

Cała konferencja jest dostępna TUTAJ.