Grand Prix w Warszawie 18 maja. Ceny biletów bez zmian!

18 maja przyszłego roku żużlowy turniej Grand Prix zostanie ponownie zorganizowany przez Polski Związek Motorowy na PGE Narodowym w Warszawie. – Tegoroczna edycja zawodów okazała się wielkim sukcesem organizacyjnym i frekwencyjnym, ale ciągle czekamy na zwycięstwo Polaka na PGE Narodowym – powiedział Michał Sikora.

Zachowane zostaną ceny biletów z edycji 2018, a to bardzo dobra wiadomość dla kibiców.

Prezes Polskiego Związku Motorowego już podczas PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi, które odbyły się 5 sierpnia w Gdańsku zaprosił kibiców na przyszłoroczne zawody Grand Prix do Warszawy. Transmisję PGE IMME z Gdańska, przeprowadzoną przez nSport+ oglądało 160 tys. widzów, którzy z wywiadu telewizyjnego Michała Sikory dowiedzieli się oficjalnie o planach PZM.

Docierają do nas pozytywne sygnały związane z Grand Prix w Warszawie, a 55 tys. kibiców, którzy w tym roku gorąco dopingowali na PGE Narodowym w Warszawie, to najlepszy argument za tym, aby zawody miały swoją kontynuację. Grand Prix w Warszawie to flagowy okręt cyklu i jesteśmy dumni z tego, że udało się nam stworzyć zawody, które przez cztery lata zgromadziły w stolicy ponad 200 tys. kibiców na trybunach – dodał Michał Sikora.

18 maja 2019 roku w Warszawie będziemy świadkami już piątej edycji turnieju, a w sumie będą to szóste zawody żużlowe na czasowym torze układanym w Warszawie, ponieważ w 2016 roku oprócz FIM Speedway Grand Prix, rozegrano tam jeszcze towarzyski mecz reprezentacji Polska – Reszta Świata.

Ciągle czekamy na to, aby Polak wygrał w Warszawie. Stworzyliśmy naszym reprezentantom znakomite warunki do rywalizacji z najlepszymi zawodnikami na świecie, cieszy dwukrotna obecność na drugim stopniu podium Macieja Janowskiego, ale apetyty polskich kibiców są zdecydowanie większe – podkreślił Michał Sikora.

Tegoroczna rywalizacja o Indywidualne Mistrzostwo Świata kończy się zawodami w Toruniu. 6 października odbędzie się 2018 Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland. – Tak jak przed rokiem, planujemy uruchomić sprzedaż biletów na warszawską rundę Grand Prix najpóźniej w połowie października. Nie zakładamy zmian cen biletów, w porównaniu do tegorocznych – zakończył Michał Sikora.

Przypomnijmy, że ceny biletów na zawody w Warszawie w 2018 roku rozpoczynały się już od 29 zł. Sprzedaż była prowadzona dwuetapowo. Promocja na tańsze wejściówki trwała do końca 2017 roku. Polski Związek Motorowy chce, aby podobnie było również przed edycją zaplanowaną na 2019 rok, a to oznacza, że największego zainteresowania kibiców biletami należy spodziewać się od października do końca grudnia.