PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Już 15 stycznia 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do którego – jak co roku – włączyła się PGE Ekstraliga wraz z Polskim Związkiem Motorowym i zawodnikami. Tradycyjnie na potrzeby licytacji przekazane zostały unikalne przedmioty, a wśród nich m.in. złoty i srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski z sezonu 2016 oraz zaproszenia na 2017 PZM Warsaw FIM SGP of Poland.

Celem tegorocznej zbiórki pieniędzy jest ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Wylicytować można w związku z tym przekazany przez Prezesa PZM, Andrzeja Witkowskiego pakiet zaproszeń VIP GOLD na 2017 Warsaw FIM Speedway Grand Prix od Poland, która 13 maja rozegrana zostanie na PGE Narodowym w Warszawie.

Aktualna cena przedmiotu i opis aukcji.

PGE Ekstraliga na tegoroczny finał, wraz z zawodnikiem Stali Gorzów, Bartoszem Zmarzlikiem, przekazała również oryginalny złoty medal DMP 2016. Aktualna cena przedmiotu i opis aukcji.

Gdyby komuś było mało, może również wylicytować srebrny medal DMP 2016. Jest to „krążek” oryginalny, przekazany na tegoroczny finał WOŚP przez PGE Ekstraligę. Aktualna cena i opis aukcji.

Wraz z lokalnym organizatorem PGE IMME, firmą kfsport dla kibiców udostępniony został również ciekawy gadżet w postaci plastronu Bartosza Zmarzlika z trzeciej edycji zawodów, które rozegrano w 2016 roku w Gdańsku. Przypominamy jednocześnie, że 14 sierpnia tego roku czeka nas kolejny turniej w Gdańsku. Aktualna cena i opis aukcji.