Gorzowianie chcą w Ostrowie postawić kropkę nad „i” – zapowiedź 2. meczu barażowego

Fot. Marcin Szarejko
Fot. Marcin Szarejko

TRULY.WORK Stal Gorzów pewnie pokonała ARGED MALESA TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. 60:30 w pierwszym meczu barażowym o PGE Ekstraligę w sezonie 2020. Przed rewanżem gorzowianie zapowiadają, że postawienie kropki nad „i”, a żużlowcy ARGED MALESA TŻ Ostrovii chcą w tym sezonie pozostać niepokonani na własnym torze. Transmisja LIVE w nSport+ od godz. 17:00.

Zawsze mówię, że nie ma takiej przewagi, która jest bezpieczna i nie ma takiej przewagi, której nie można odrobić. My podchodzimy do rewanżu bardzo poważnie – zapowiada trener Stanisław Chomski. Szkoleniowiec TRULY.WORK Stali Gorzów nie eksperymentował ze składem i postawił na identyczne ustawienie swojego zespołu jak w pierwszym meczu wygranym 60:30.

W obozie ARGED MALESA TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp., trener Mariusz Staszewski zdecydował się na to samo ustawianie formacji seniorskiej, a na pozycji młodzieżowej Kamila Nowackiego zastąpił Sebastian Szostak. – Przygotowujemy się do rewanżu i będziemy się starać, żeby pozostało to, że ARGED MALESA TŻ Ostrovia u siebie nie poległa do tej pory. Pojedziemy z myślą, żeby powalczyć o zwycięstwo na swoim torze, a odrobić straty będzie niezmiernie trudno – powiedział trener ostrowian.

17:00 ARGED MALESA TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – TRULY.WORK Stal Gorzów
Pierwszy mecz: 30:60
LIVE w nSport+ (studio od 16:45)

Studio: Michał Łopaciński, Piotr Świderski
Komentarz: Sergiusz Ryczel, Tomasz Bajerski
Reporterzy: Karolina Mikołajczyk, Łukasz Benz

Sędzia: Piotr Lis, Komisarz toru: Jacek Krzyżaniak, Przewodniczący jury: Marek Wojaczek, Komisarz techniczny: Marcin Bordewicz

 

W oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi – najlepszej żużlowej ligi świata zostanie przeprowadzona relacja LIVE ze spotkania barażowego, która będzie wzbogacona multimediami zza kulis spotkania. Dzięki aplikacji wybierasz razem z innymi kibicami najlepszego zawodnika – Rajdera Meczu.

 

Piotr Kaczmarek