Godziny meczów 3. rundy PGE Ekstraligi 2020

Spotkania w ramach 3. rundy najlepszej żużlowej ligi świata zaplanowane są na 26 i 28 czerwca. Tymczasem poznaliśmy już obsady sędziów i komisarzy torów rund inaugurujących sezon, a te odbędą się w najbliższy piątek i niedzielę.

W piątkowym meczu BETARD Sparty Wrocław z Motorem Lublin sędzią będzie Krzysztof Meyze, a komisarzem toru Arkadiusz Kalwasiński. Tego samego dnia mecz ELTROX Włókniarza Częstochowa z MRAGRDEN GKM Grudziądz poprowadzi Paweł Słupski, komisarzem toru będzie zaś Maciej Głód.

W niedzielnych meczach PGE Ekstraligi w ramach 1. rundy rozgrywek, do Rybnika na mecz ROW-u z Falubazem Zielona Góra pojedzie duet Piotr Lis (sędzia) i Zbigniew Kuśnierski (komisarz toru), a w Gorzowie, gdzie MOJE BERMUDY Stal zmierzy się z FOGO Unią Leszno sędziować będzie Artur Kuśmierz, któremu w roli komisarza toru towarzyszyć będzie Jacek Woźniak.

W piątek 26 czerwca (LIVE w ELEVEN SPORTS) FOGO Unia Leszno podejmie Motor Lublin (godz. 18:00), a Falubaz Zielona Góra powalczy o punkty z MRGARDEN GKM Grudziądz (20:30). W niedzielę (LIVE w nSport+) odbędą się mecze ROW-u Rybnik z MOJE BERMUDY Stalą Gorzów (16:30) i ELTROX Włókniarza Częstochowa z BETARD Spartą Wrocław (19:15).

Wszystkie mecze PGE Ekstraligi 2020 transmitowane będą na żywo w nSport+ i ELEVEN SPORTS. Ponadto na obu kanałach transmitowane będą magazyny podsumowujące rozgrywki, a kibice mogą również liczyć na sporą dawkę zapowiedzi kolejek. W czwartki na żywo emitowany będzie także Magazyn Bez Hamulców (Wirtualna Polska Sportowe Fakty). Premierowe programy już w tym tygodniu z udziałem Lecha Kędziory i Dominika Kubery.

Pełna treść Komunikatu PGE Ekstraligi, w którym również znajduje się lista zawodników uprawnionych do zastępowania w pierwszych siedmiu meczach.