Głosowanie w konkursie foto PGE IMME

Pora na wybór najlepszych zdjęć z PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi 2019. Na stronie speedwayekstraliga.pl i aplikacji PGE Ekstraligi wystartowało głosowanie na najlepsze fotografie kibiców oraz akredytowanych fotoreporterów z gdańskich zawodów. Do wygrania są zegarki AZTORIN. Głosowanie potrwa do 31 lipca do godz. 23:59. Z kolei 1 sierpnia ruszy konkurs na Miss Startu 2019.

Zasady są proste – fani wybierają zdjęcia w głosowaniu zbiorczym na obie kategorie. Autorzy najlepszych fotografii z każdej grupy zdobędą nagrodę główną – zegarki marki AZTORIN.

Głosowanie potrwa do 31 lipca, do godz. 23:59. Wyniki ogłoszone zostaną 1 sierpnia na stronie www.speedwayekstraliga.pl oraz w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi.

W tej edycji konkursu głosować będą mogli wyłącznie zalogowani użytkownicy aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi (należy ją zaktualizować do najnowszej wersji) i strony internetowej www.speedwayekstraliga.pl.

Bezpośredni link do głosowania: https://speedwayekstraliga.pl/glosowania/foto-pge-imme-2019/

Regulaminy oraz zgody na uczestnictwo: https://speedwayekstraliga.pl/app/uploads/2019/07/Regulamin-konkursu-FOTO-PGE-IMME-2019-fotoreporter%C3%B3w-i-kibic%C3%B3w.pdf