GET WELL Toruń na torze i wśród kibiców. Chris Holder kapitanem zespołu

11 i 12 marca na MotoArenie odbyły się treningi zawodników GET WELL Toruń. Ruszyła również akcja klubu #ŻyjemyŻużlem. Zespół, w pełnym składzie, spotkał się także z kibicami – najpierw w jednej z lokalnych restauracji, a dzień później w galerii handlowej. W tym czasie kibice mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z żużlowcami, a drużyna przygotowała dla fanów gadżety. W czasie przygotowań, kapitanem zespołu mianowany został Chris Holder.

11 marca, już od godziny 13.00 na MotoArenie było słychać ryk silników. Kibice mogli podejrzeć okrążenia robione m.in. przez Jasona Doylea, Nielsa Kristiana Iversena czy Jacka Holdera. Na stadionie obecny był również Rune Holta, który doznał w ubiegłym sezonie poważnej kontuzji. Po zakończonym treningu wieczorem, klub wizytował Jimmy’s Steakhouse, gdzie kibice mieli możliwość spotkać się ze swoimi ulubieńcami, zrobić pamiątkowe zdjęcie czy zamienić kilka słów. Cała drużyna razem ze swoim menedżerem, Jackiem Frątczakiem, była do dyspozycji zgromadzonych w lokalu.

Dzień później (12 marca) trwały kolejne przygotowania do nowego sezonu PGE Ekstraligi na toruńskim stadionie. Żużlowcy mieli okazję poćwiczyć starty spod taśmy i sprawdzić dokładnie swój sprzęt. Tego dnia, przed rozpoczęciem treningu, w mediach społecznościowych został ogłoszony nowy kapitan na sezon 2019. Został nim Chris Holder. Po zakończonym treningu dla sympatyków czarnego sportu czekała niespodzianka. Nowy kapitan GET WELL Toruń z drużyną oraz prezes klubu, Iloną Termińską, zjawili się w Atrium Copernicus. Zespół chodził po galerii handlowej i rozdawał koszulki, zdjęcia oraz autografy. Każdy kto miał ochotę mógł podejść i sfotografować się z całą drużyną. Zawodnicy byli otwarci i chętnie integrowali się z fanami.

Toruńską drużynę w tym tygodniu czeka także pierwsze mecze towarzyskie. Najbliższy zaplanowany jest na sobotę (16 marca) na godz. 15:30 na MotoArenie. Przeciwnikiem będzie TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. Rewanż dzień później na torze w Ostrowie został odwołany.

Paulina Wiśniewska
Fot. Zuzanna Kloskowska