Gala PGE Ekstraligi 2019: Wyścigiem Sezonu zostaje…

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Najlepsi żużlowcy świata, rywalizacja i emocjonujące wyścigi. W PGE Ekstralidze kapitalnych biegów nie brakowało, a jeden z nich zostanie uhonorowany podczas Gali PGE Ekstraligi 7 października w ATM Studio w Warszawie. Transmisja LIVE wyłącznie w nSport+ od godz. 20:20.

Nagroda „Wyścig Sezonu” przyznawana jest co roku przez redakcję Platformy Canal+. W latach 2015-2016 tytuł ten powędrował do Tomasza Golloba. Najpierw za bieg z meczu MRGARDEN GKM-u z ówczesną MONEYmakesMONEY.pl Stalą Gorzów, a potem po fantastycznej walce do samej mety z Taiem Woffindenem i Vaclavem Milikiem.

W 2017 roku nagrodę zdobył Patryk Dudek. Zawodnik zielonogórskiego Falubazu popisał się znakomitą szarżą podczas meczu z GET WELL Toruń, po której pokonał na ostatnim wirażu Grega Hancocka i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.

W ubiegłym sezonie redakcja Patformy Canal+ za „Wyścig Sezonu” uznała akcję Leona Madsena z meczu forBET Włókniarz – MRGARDEN GKM. Duńczyk atakiem na Antonio Lindbaecka zapewnił remis swojemu zespołowi, który dał częstochowianom awans do fazy play-off.

Czyja świetna akcja lub kapitalna jazda zostanie uhonorowana w tym roku? O tym przekonamy się na Gali PGE Ekstraligi 7 października. Transmisja LIVE w nSport+ od 20:20.