Formacja seniorska MRGARDEN GKM-u zamknięta. Przemysław Pawlicki na dłużej w klubie

Fot. Dariusz Ryl
Fot. Dariusz Ryl

Razem z Krzysztofem Buczkowskim, umową z MRGARDEN GKM Grudziądz związał się Przemysław Pawlicki. Dla wychowanka leszczyńskiego zespołu będzie to trzeci sezon startów w klubie. W minionych rozgrywkach średnia 1,803 pkt/bieg dała mu w statystykach PGE Ekstraligi 21 miejsce.

– Zamykamy skład seniorów dwoma kontraktami z naszymi krajowymi zawodnikami. Para Przemek Pawlicki – Krzysztof Buczkowski była w sezonie 2019 jedną z lepszych polskich par w PGE Ekstralidze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nadal będą reprezentować GKM. Wiemy, że stać ich na jeszcze więcej niż w tym roku i mamy nadzieję, że pomogą drużynie w realizacji naszych celów – powiedział dla gkm.grudziadz.net prezes klubu, Marcin Murawski.

Wcześniej kontrakty przedłużyli Artem Laguta i Kenneth Bjerre, a nowym zawodnikiem żółto-niebieskich został Nicki Pedersen. Ważną długoterminową umowę posiada za to Roman Lakhbaum. W czwartek, w ostatnim dniu listopadowego okresu transferowego, poznamy pełne zestawienie juniorskiej formacji MRGARDEN GKM na sezon 2020.

 Źródło: gkm.grudziadz.net