FOGO Unia z planem treningów punktowanych i Memoriału im. Alfreda Smoczyka. W Toruniu briefing z Rune Holtą.

Fot. Zuzanna  Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Środa przyniosła kolejne informacje z klubów PGE Ekstraligi. Mistrz Polski FOGO Unia Leszno opublikował wstępny plan treningów punktowanych. Z kolei GET WELL Toruń zorganizował spotkanie z dziennikarzami, na którym pojawili się Jacek Frątczak oraz Rune Holta.

Po opublikowaniu terminarza rozgrywek PGE Ekstraligi w sezonie 2019, FOGO Unia Leszno poinformowała o planach treningów punktowanych, które zaplanowane zostały na marzec 2019 roku:

20-21.03 (środa – czwartek) Leszno – Zielona Góra
23.03 (sobota) Leszno – Ostrów
30-31.03 (sobota – niedziela) Leszno – Grudziądz

Gospodarze poszczególnych treningów punktowanych zostaną wskazani przed ustalonym terminem, w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

Klub podał również termin Memoriału im. Alfreda Smoczyka. Wstępny termin to 24 marca (niedziela)

Z kolei na MotoArenie w Toruniu odbył się briefing prasowy przedstawicieli GET WELL, Jacka Frątczaka oraz Rune Holty, z dziennikarzami. Na spotkaniu poinformowano, że Norweg z polskim paszportem dochodzi do siebie po ciężkiej kontuzji, której nabawił się podczas spotkania z MRGARDEN GKM w Grudziądzu. Na ten moment w jego nodze i ręce znajdują się blachy, z którymi prawdopodobnie pojedzie w przyszłym sezonie PGE Ekstraligi. Dodatkowo kandydatem na kapitana drużyny jest Chris Holder. Australijczyk startuje w toruńskim zespole nieprzerwanie od 2008 roku.