FOGO Unia Leszno wybrała Rycerzy Flagi PGE Ekstraligi

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Mistrz Polski rozstrzygnął zabawę na dziecięcą eskortę flagi PGE Ekstraligi, która jest jedną z części prezentacji przed meczami. Najlepszy materiał, a zarazem zwycięski stworzyła Słupia Kapitulna i to te dzieci będą częścią spotkań najlepszej żużlowej ligi świata.

Wyróżnione zostały także dwie ekipy startujące w zabawie: „Biało-niebiescy” z Leszna oraz uczniowie z klasy III b S.P. nr 2 z Leszna. Zwycięska ekipa w nagrodę weźmie udział w uroczystej prezentacji podczas 70. Memoriału Alfreda Smoczyka.

💥Piątek 13go!!!! Szczęśliwy dla kilkunastu dzieciaków! Małych, wielkich RYCERZY!❗Uwaga! RYCERZAMI FLAGI PGE EKSTRALIGI w sezonie 2020 zostaje ekipa : SŁUPIA KAPITULNA!!!!🏆🎬🎥Film nagrany przez RYCERZY nas rozłożył na łopatki !Gratulujemy! 👏👏👏Poniżej film,zobaczcie jakich mamy kibiców!!!WYRÓŻNIENIE otrzymują DWIE ekipy startujące w zabawie :👉Biało-niebiescy z Leszna👉Uczniowie z klasy III b S.P. nr 2 z Lesznai w nagrodę ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W UROCZYSTEJ PREZENTACJI PODCZAS 70. MEMORIAŁU ALFREDA SMOCZYKA W LESZNIE!Gratulujemy i raz jeszcze dziękujemy za zaangażowanie i udział w zabawie!!!#KSUL

Opublikowany przez Unia Leszno Piątek, 13 marca 2020