FOGO Unia czeka na rywala w finale. Kto to będzie? – zapowiedź meczu #GORWRO

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

FOGO Unia Leszno pewnie zameldowała się w finale PGE Ekstraligi. Deszcz pokrzyżował plany w drugim półfinale i mistrzowie Polski na swojego rywala musza jeszcze chwilę poczekać. W niedzielę MOJE BERMUDY Stali Gorzów będą chciały odrobić dwupunktową stratę z pierwszego meczu z BETARD Spartą Wrocław.

Bez niespodzianek w awizowanych składach na to spotkanie. Ponownie skład z czterema młodzieżowcami awizował trener Dariusz Śledź. W ekipie gospodarzy trener Stanisław Chomski musi zdecydować czy „gość” Jack Holder pojawi się w miejsce Nielsa-Kristiana Iversena, czy Krzysztofa Kasprzaka.

W pierwszym meczu BETARD Sparta Wrocław okazała się minimalnie lepsza od MOJE BERMUDY Stali Gorzów 46:44. Wrocławian napędzali Gleb Chugunov (10+2), Tai Woffinden (10) i Maciej Janowski (9+2), natomiast w gorzowskim zespole liderowali Anders Thomsen (11), Jack Holder (10+2) i Bartosz Zmarzlik (10+2).

04.10, godz. 19:15 – MOJE BERMUDY Stal Gorzów – BETARD Sparta Wrocław (LIVE nSport+)
Pierwszy mecz – 44:46

Sędzia: Piotr Lis
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński
Komisarz techniczny: Marcin Bordewicz

Relację ze spotkania będzie można śledzić w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, która będzie wzbogacona multimediami zza kulis spotkania. Dzięki aplikacji wybierasz razem z innymi kibicami najlepszego zawodnika – Rajdera Meczu.

W aplikacji zapraszamy również do #TyperPGEE. Od tego sezonu relacja w aplikacji została wzbogacona o statystyczne ciekawostki. Podczas tegorocznych zmagań będzie można włączyć się także do nowej zabawy „Komu kibicujesz?” i pokazać swoje zaangażowanie w ramach dopingu dla konkretnej drużyny. Atrakcja ta rozpocznie się w momencie startu każdego meczu PGE Ekstraligi, a zakończy po ostatnim biegu.

Blisko 30.000 wirtualnych drużyn zostało zgłoszonych do gry Eliga Manager. Nie masz jeszcze swojej drużyny? Do wzięcia udziału w zabawie wystarczy posiadać aplikację PGE Ekstraligi, która dostępna jest w Google Play oraz App Store.

Piotr Kaczmarek