Fleszem z #PGEE (7): Tydzień pod znakiem żużlowych Mikołajów

Za nami tydzień, w którym mieliśmy żużlowych Mikołajów odwiedzających dzieci i nie tylko. Ostatnie kluby ujawniły także swoje ceny karnetów na sezon 2019, a także do Polski zawitała jedna z legend światowego żużla. Co ciekawego zdarzyło się w zespołach PGE Ekstraligi w minionym tygodniu? Podsumowanie przygotowała Paulina Wiśniewska.

MRGARDEN GKM Grudziądz, BETARD Sparta Wrocław oraz forBET Włókniarz Częstochowa – to ostatnie drużyny, które podały ceny karnetów na przyszły sezon. Znamy już wszystkie ceny i możemy spokojnie myśleć o zakupie danej wejściówki.

Przyszła pora na żużlowego Mikołaja i to nie jednego!  Prezentów i niespodzianek nie było końca, zwłaszcza w Zielonej Górze i Grudziądzu, a w Gorzowie w rolę Mikołaja wcielił się Bartosz Zmarzlik.

Ten tydzień upłynął w Toruniu pod znakiem spotkania z legendą. Erik Gundersen odwiedził siedzibę klubu GET WELL, zwiedził starówkę i spotkał się z kibicami. Towarzyszył mu nowy nabytek zespołu – Tom Soerensen.

Z kolei kibice FOGO Unii Leszno i nie tylko mieli nie lada powód do dumy. Bartosz Smektała odebrał nagrodę FIM Awards w Andorze za złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.

Leszczyńscy żużlowcy intensywnie spędzili czas w przerwie sezonu na spotkaniach z kibicami. Odwiedzili pacjentów w szpitalu oraz spotkali się z fanami czarnego sportu w Galerii Leszno i na Zamku w Rydzynie.

SPEED CAR Motor Lublin postanowił zorganizować akcję charytatywną dla dzieci i stworzył ciekawy projekt.

W tym tygodniu zakończyły się licytacje charytatywne, których celem była pomoc Tomaszowi Gollobowi. Wśród gadżetów zdobyć można było m.in.: zaproszenia na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, plastrony PGE IMME, kombinezon Jacka Czachora i inne. Turniej charytatywny dla Tomasza Golloba obędzie się 16 grudnia w hali „Łuczniczka” w Bydgoszczy.