Fleszem z PGEE (7): Coraz bliżej święta

Ostatni tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia przebiegł dość spokojnie. Nie oznacza to jednak, że w klubach PGE Ekstraligi nic się nie dzieje. W Lublinie przedstawiono projekt nowego stadionu żużlowego, we Wrocławiu i Częstochowie zorganizowano spotkania przedświąteczne. Ponadto kolejne zespoły ogłaszają treningi punktowane.

Poznaliśmy nowy projekt stadionu żużlowego w Lublinie, na którym w niedalekiej przyszłości mają występować żużlowcy SPEED CAR Motoru. Obiekt ma pomieścić ponad 15 tysięcy kibiców. Co istotne, zostanie wybudowany w zupełnie nowym miejscu. O projekcie poinformował prezydent miasta  – Krzysztof Żuk.

Tak będzie wyglądać nowy stadion żużlowy w Lublinie. Będzie wspaniałą efektowną konstrukcją. Podjąłem też decyzję, że…

Opublikowany przez Krzysztofa Żuka Czwartek, 19 grudnia 2019

Kolejne zespoły zdradzają swoje plany treningów punktowanych. ROW Rybnik potwierdził, że pod koniec marca zmierzy się z forBET Włókniarzem Częstochowa oraz BETARD Spartą Wrocław. MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ natomiast poinformował o meczach testowych z TRULY.WORK Stalą Gorzów.

Szkoleniowiec PGG ROW Rybnik ma ciekawe plany sparingowe. Dwóch rywali jest pewnych, a być może będzie dwóch…

Opublikowany przez KS ROW Rybnik Poniedziałek, 16 grudnia 2019

Znamy już dwóch przeciwników, którzy w marcu sprawdzą formę żółto-niebieskich przed startem sezonu 2020. Oprócz ekipy…

Opublikowany przez GKM Grudziądz S.A. Wtorek, 17 grudnia 2019

W poniedziałek we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim wicemistrzowie Polski rozpoczęli przygotowania do sezonu pod okiem Mariusza Cieślińskiego.

Po treningu nadszedł czas na spotkanie przedświąteczne, na którym, oprócz zawodników, zjawili się sponsorzy oraz partnerzy klubu.

Przedświąteczne spotkanie #WTS. Tradycyjnie o tej porze roku spotykamy się na Stadionie Olimpijskim w gronie naszych…

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Wtorek, 17 grudnia 2019

Wigilię klubową zorganizowano także w Częstochowie, a przy stole nie zabrakło zawodników, sztabu szkoleniowego i osób związanych z forBET Włókniarzem.

Dziś w restauracji Tango w Częstochowie odbyło się tradycyjne coroczne spotkanie wigilijne. 🎄😇⤵️https://wlokniarz.com/2019/12/17/wigilia-klubowa-foto/

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Wtorek, 17 grudnia 2019

forBET Włókniarz Częstochowa w piątek 20 grudnia rozpoczął sprzedaż karnetów na sezon 2020. Od najbliższego roku, kibice będą mogli zakupić karnety oraz bilety na miejsca numerowane.

Włókniarz Częstochowa docenia licznie przybywających na stadion kibiców i wprowadza jedne z najtańszych wejściówek na…

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Czwartek, 19 grudnia 2019

Dominik Kubera pochwalił się nowym kontraktem. Młodzieżowiec FOGO Unii Leszno poza PGE Ekstraligą i ligą szwedzką, będzie startował również w duńskim Team Fjelsted.

W niedzielę 22 grudnia w CH Auchan w Zielonej Górze będzie można spotkać Patryka Dudka. Zawodnik będzie czekał w Sklepie Kibica, a dla pierwszych dziesięciu osób, które kupią u niego karnet czekają niespodzianki.

W najbliższą niedzielę, 22 grudnia wspólnie z Patryk Dudek Duzers Team zapraszamy na zakupy do Sklepu Kibica w CH Auchan :)Uwaga! Dla pierwszych 10 osób, które zakupią u Patryka karnet na sezon 2020 duża niespodzianka :)Szczegóły: http://zuzel.falubaz.com/post/patryk-dudek-zaprasza-na-zakupy-do-sklepu-kibica-w-auchan

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Czwartek, 19 grudnia 2019

Polski Związek Motorowy opublikował kalendarz zawodów żużlowych na sezon 2020. Pełny kalendarz jest dostępny TUTAJ

Na koniec prezentujemy świąteczną piosenkę od TRULY.WORK Stali Gorzów w wykonaniu zawodników i pracowników klubu. Jak widać, wszyscy dobrze bawili się przy nagraniu.

Stal Gorzów – COŚ EXTRA

Tego jeszcze nie było❗️💿🎙Świąteczna piosenka od Stali Gorzów 🎅🎄Zawodnicy, pracownicy – wszyscy razem dla Was❗️Miłego słuchania 🤩

Opublikowany przez Stal Gorzów Czwartek, 19 grudnia 2019

Do 31 grudnia trwa internetowe głosowanie w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2019 roku. Wśród nominowanych jest Bartosz Zmarzlik, dla którego ten rok był okraszony złotym medalem w cyklu FIM Speedway Grand Prix. Głosowanie TUTAJ. Z kolei do końca roku można także wysyłać kupony z Przeglądu Sportowego oraz Faktu, a do 3 stycznia trwa głosowanie SMS (numer 7371, w treści 20).

 

Bartosz Michalak