Fleszem z PGEE (6): Tydzień pełen wrażeń i planów na rok 2020

W minionym tygodniu działo się wiele dobrego – narodziny, prywatne spotkania i pierwszy powiew sezonu 2020. Nie zabrakło też wczesnego ”mini cudu świątecznego”, za którego pomocą Martin Smolinski odzyskał skradzioną własność.

W środę (11 grudnia) na swoim profilu na Facebooku, Martin Smolinski opublikował informację, że w Szwecji skradziony został jego motocykl żużlowy, który znajdował się w busie zawodnika. Jednak już kolejnego dnia zawodnik zaktualizował informacje i na szczęście skradziony sprzęt wrócił do rąk właściciela.

W tym tygodniu ogłoszono również powiększenie się żużlowej rodziny! Tai Woffinden kolejny raz został tatą, a na świat przyszła jego druga córeczka – Calle. Rodzinie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia.

Gratulacje dla Faye i Taia Woffindenów 👏👏👏 1 grudnia na świat przyszła ich druga córka Calle Woffinden 🙂

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Piątek, 6 grudnia 2019

W przedświątecznym czasie, zawodnicy nie zapominają nawet na chwilę o swoich klubach, czego przykładem jest Paweł Przedpełski, który odwiedził prezesa Michała Świącika w Częstochowie i złożył na jego ręce podziękowania za rok 2019.

W powietrzu oprócz zapachu pierniczków, mandarynek i świątecznych przysmaków, delikatnie odczuwalny jest także zapach przyszłego sezonu. Świadczy o tym, rozpoczęcie sprzedaży karnetów w klubach, m.in. w Zielonej Górze…

#HejHejFalubazPierwsze karnety na sezon 2020 już w Waszych rękach 💪

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Wtorek, 10 grudnia 2019

… prezentacja drużyny TRULY.WORK Stali Gorzów

oraz oczywiście świeży i jeszcze ciepły, jak bułki z piekarni, terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2020. Pełna rozpiska rund najlepszej ligi świata dostępna jest TUTAJ.

Wszyscy niecierpliwie czekamy na wiosnę i pierwsze kółka na torze. Niestety przed nami jeszcze 112 dni oczekiwania, dlatego niektórzy, jak Janusz Kołodziej, muszą znaleźć sobie alternatywę na ten czas.

Z kolei wielkimi krokami zbliżają się Święta…

Agnieszka Zimnoch