FLESZEM Z #PGEE (6): KARNETY WCHODZĄ DO SPRZEDAŻY, ŻUŻLOWCY NA SALE TRENINGOWE

Okres transferowy za nami, zawodnicy powoli wracają ze swoich posezonowych, wakacyjnych wypoczynków, a kluby rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. Co ciekawego wydarzyło się w klubach PGE Ekstraligi w minionych siedmiu dniach? Podsumowanie przygotował Tomasz Kania.

Część klubów rozpoczęła już przygotowania do sprzedaży karnetów dla kibiców na przyszły rok. W tym gronie znalazła się FOGO Unia Leszno, CASH BROKER Stal Gorzów, Falubaz Zielona Góra, GET WELL Toruń i SPEED CAR Motor Lublin.

Do akcji wkraczają też trenerzy przygotowania fizycznego w poszczególnych klubach, którzy rozpoczynają ze swoimi podopiecznymi treningi przed sezonem 2019.

Miniony tydzień to także tradycyjne Andrzejki, dlatego też nie mogło zabraknąć życzeń dla legendy Falubazu Zielona Góra, Andrzeja Huszczy!

W Lesznie w przerwie pomiędzy sezonami zdecydowali się wybrać drużynę 80-lecia klubu. Głosować można na Twitterze z wykorzystaniem hasztagu #drużyna80leciaKSUL.

Z kolei MRGARDEN GKM Grudziądz uruchomił głosowanie na bieg sezonu.

Kluby oczekują na nowy sezon i na to, z kim przyjdzie im rywalizować w pierwszej kolejce.

W oczekiwaniu na ściganie we Wrocławiu wracają do wspomnień z sezonu 2018.

Falubaz Zielona Góra z kolei wybrał się na mecz piłkarskiej Ekstraklasy do Lubina.

Miniony tydzień to także urodziny kapitana FOGO Unii Leszno, Piotra Pawlickiego!

Na nową drogę życia wkroczył Niels Kristian Iversen, który ożenił się ze swoją partnerką – Laurą. Państwu młodym życzymy wszystkiego najlepszego!

1 grudnia ruszyły aukcje na rzecz Tomasza Golloba. Kibice znajdą tam m.in. zaproszenia VIP na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, plastrony zawodników z PGE IMME 2018 i gadżety innych sportowców. Akcję wsparł także m.in. Artem Laguta.

Tomasz Kania