FLESZEM Z #PGEE (5): PREZENTACJE CZAS ZACZĄĆ

Po zakończonym oknie transferowym w PGE Ekstralidze przyszedł czas na prezentacje drużyn. Falubaz Zielona Góra jako pierwszy zaprezentował się swoim kibicom. Dodatkowo kluby ruszają ze sprzedażą karnetów i przygotowaniami na nowy sezon. Zapraszamy na podsumowanie najważniejszych wydarzeń tego tygodnia, które przygotował Rafał Kowalski.

Początek tygodnia przywitał nas pięknym widokiem z Wrocławia.

W zielonogórskim Amfiteatrze miejscowy zespół Falubazu w efektowny sposób zaprezentował się kilkutysięcznej widowni. Pokazano również nowe kevlary, w jakich wystąpią zawodnicy w sezonie 2019, a całość zakończono pokazem sztucznych ogni.

Trwa akcja #FalubazoweMikołajki2018. Przy okazji prezentacji ruszyła licytacja świeżo zaprezentowanego kevlaru na sezon 2019.

Władze Grudziądza, Rada Nadzorcza, Zarząd, sponsorzy, zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz pracownicy MRGARDEN GKMu Grudziądz spotkali się, aby wspólnie podsumować zakończony sezon 2018. Nie mogło również zabraknąć nowych zawodników, którzy w sezonie 2019 będą zdobywać punkty dla żółto – niebieskich.

forBET Włókniarz Częstochowa wspomógł Fundację Dla Rozwoju przekazując na licytację kevlar Adriana Miedzińskiego. Strój wylicytowano za 8 tysięcy złotych. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie dla dzieci szczególnie uzdolnionych objętych programem  „Spełnione Marzenia”

Bartosz Zmarzlik po raz trzeci z rzędu zostaje nominowany w plebiscycie na  Sportowca Roku 2018. Więcej informacji o głosowaniu TUTAJ.

Drużynowy Mistrz Polski FOGO Unia Leszno rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Na początek sala gimnastyczna i zajęcia pod okiem trenera Tomasza Skrzypka oraz Romana Jankowskiego.

Po kontuzji do treningów wraca również Piotr Pawlicki.

MRGARDEN GKM Grudziądz także rozpoczął przygotowania do nowego sezonu od zajęć na sali gimnastycznej. Na początek CrossFit.

Województwo lubuskie już mobilizuje swoich kibiców. W Gorzowie oraz Zielonej Górze ruszyła sprzedaż karnetów na mecze CASH BROKER Stali i Falubazu sezon 2019.

W ramach ogólnoświatowej akcji „Black Friday”, SPEED CAR Motor Lublin zaprezentował wygląd oraz cenę karnetów na nadchodzący sezon w PGE Ekstralidze.

Ruszyła sprzedaż biletów na turniej charytatywny „Gramy dla Tomka”. Cały zysk zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację legendy polskiego i światowego żużla – Tomasza Golloba. Impreza odbędzie się 16.12.2018 w bydgoskiej hali „Łuczniczka”.

Na koniec zajrzyjmy do naszych żużlowców, którzy właśnie są na wakacjach i odpoczywają po zakończonym sezonie, przy okazji ładując akumulatory na kolejny rok.

Rafał Kowalski