FLESZEM Z #PGEE (3): RUSZYŁA (OFICJALNIE) KARUZELA TRANSFEROWA

Miniony tydzień przyniósł nam sporo wieści z okna transferowego, a najczęściej pojawiającym się słowem w social mediach było „OFICJALNIE”. Sprzyjającą aurę żużlowcy wykorzystali również by polatać na crossie, a znaleźli się też tacy, który spokoju szukali z wędką nad wodą. Zapraszamy na cotygodniowy przegląd żużlowego świata z serii Fleszem z #PGEE.

Zaczniemy od transferowych wieści z Zielonej Górze, bo to właśnie Falubaz jest królem polowania. W przyszłym sezonie z Myszką Miki na plastronie będą się ścigać Martin Vaculik oraz Michael Jepsen Jensen, który przedłużył kontrakt o dwa kolejne sezony.

O transferach nie zapomnieli również w Grudziądzu, gdzie Antonio Lindbaeck zdecydował się przedłużyć kontrakt o rok. Nowym nabytkiem MRGARDEN GKM-u Grudziądz oficjalnie został Duńczyk Kenneth Bjerre. W piątek przedstawiono nowych juniorów, którymi będą Patryk Rolnicki oraz Marcin Turowski.

W Gorzowie również postanowiono sprowadzić świeżą krew z Danii. Anders Thomsen na dwa lata i Peter Kildemand na rok – to nowi żużlowcy CASH BROKER Stali Gorzów.

Do GET WELL Toruń dołączyli Norbert Kościuch, a także dwóch juniorów – Maksymilian Bogdanowicz oraz Kamil Kiełbasa. Jak widać zdążyli już udzielić pierwszego radiowego wywiadu.

W minionym tygodniu już oficjalnie długo wyczekiwany lot jaskółki wylądował we Wrocławiu. Jakub Jamróg podpisał kontrakt z BETARD Spartą Wrocław i uścisnął dłoń Andrzejowi Rusko.

Macie już dość transferów? To czas na coś przyjemniejszego. W rolę modela wcielił się Przemysław Pawlicki i przedstawił nową kolekcję ubrań oficjalnego teamu zawodnika.

Przemysław Pawlicki wspólnie z Maciejem Janowskim postanowili wykorzystać warunki pogodowe i polatali na crossie. W rolę fotoreportera i kibica tych zmagać wcielił się Piotr Pawlicki.

Po crossie czas na ryby. Z wędką na pomoście Piotr Pawlicki. Ciekawe, czy wychowanek FOGO Unii Leszno złowił złotą rybkę, która spełni jego trzy życzenia.

Filmikiem z treningu na crossie z kibicami podzielił się również Bartosz Zmarzlik. Zobaczcie jak śmiga najskuteczniejszy zawodnik PGE Ekstraligi minionego sezonu.

Jak żużlowe wakacje to musi być plaża. Nicki Pedersen odpoczywa po trudach minionego sezonu w Meksyku.

Mistrzowie Polski – FOGO Unia Leszno nie zapominają o kibicach. Jarosław Hampel, Bartosz Smektała i Janusz Kołodziej pojawili się we Wschowie i Śremie na akcji #PrzybijPiątkęzMistrzami.

Podsumowanie sezonu 2018 Zengi Racing Team odbyło się w Zamku Joannitów w Łagowie. Zobaczcie jak swoich gości ugościł król Grzegorz Zengota.

Materiał wideo

Asia Cedrych też ma swojego busa i ruszyła w podróż po polskich klubach. Gdzie się zatrzyma na dłużej?

Piotr Kaczmarek