Fleszem z #PGEE (24): The Final Countdown!

Kojarzycie na pewno ten obrazek, kiedy po długich miesiącach przygotowań, w siedzibie NASA napięcie rośnie z każdym kolejnym dniem, aż do momentu końcowego, emocjonującego odliczania: 10, 9, 8… Aż do efektownego odpalenia silników. Nie inaczej jest dziś w PGE Ekstralidze, która właśnie weszła w etap, o którym śpiewali niegdyś panowie z Europe. „The Final Countdown” dzieje się na naszych oczach.

Zaglądamy do obozu żużlowych Królów Polski. W Lesznie idą niemal w zaparte i skoro mistrzowskiego składu się nie zmienia, trudno także dostrzegać wielkich zmian w klubowej modzie.

Kevlar 2k19!

ZWYCIĘSKIEGO SKŁADU SIĘ NIE ZMIENIA… Kevlar 2018 +1 ⭐ wjeżdża na stadiony PGE Ekstraligi 2019#KSUL⚪🔵 #ByczaRodzina✊🏼

Opublikowany przez Unia Leszno Piątek, 29 marca 2019

Przy okazji w piątek FOGO Unia rozegrała dość ciekawy trening punktowany z ekipą MRGARDEN GKM Grudziądz (47:43)

Jeśli już o Grudziądzu mowa. Przebojem do drużyny wdarł się junior z odległego Tarnowa. Patryk Rolnicki wywarł dobre wrażenie nie tylko na torze, ale też odnalazł się w roli dziennikarza, w dodatku śledczego.

Rolnicki: Fakty i mity – Odcinek 2

🎥 No JO! Patryk Rolnicki po kilku miesiącach w Grudziądzu postanowił sprawdzić co oznacza słynne słowo "JO". W tym celu wcielił się w rolę reportera i udał się na ulice naszego miasta! Co z tego wyszło?🤔🤔🤔

Opublikowany przez GKM Grudziądz S.A. Czwartek, 28 marca 2019

Kibice mogli ostatnio sprawdzić też jak żyje (co prawda poza domem) Krzysztof Buczkowski. Jego Mercedes Sprinter posiada wszystko, czego żużlowiec w drodze potrzebuje.

W Gorzowie Wielkopolskim wszyscy żyją niedzielnym Memoriałem im. Edwarda Jancarza. Z tej okazji kibice mogą nabywać okazjonalne szaliki.

Jesteście gotowi na Memoriał Edwarda Jancarza? Taki wyjątkowy szalik do nabycia w Sklepie Klubowym oraz na Stadionie w dniu zawodów! Znajdziecie również okolicznościowe koszulki. #ZawszeRazem

Opublikowany przez Stal Gorzów Piątek, 29 marca 2019

Specjalna okazja do świętowania nadarzyła się we Wrocławiu w piątek. Tego dnia na świat przyszedł syn żużlowca BETARD SpartyJakuba Jamroga. Mały Maks jeszcze nie mówi, ale z naszych informacji wynika, że już został jednym z najważniejszych kibiców swojego taty. Całej rodzinie gratulujemy!

W piątek przyszedł na świat Maksymilian Jamróg 👨‍🚒 Życzymy Rodzicom wiele szczęśliwych i radosnych dni, a małemu Maksiowi wszelkiego dobra i powodzenia przez całe życie!

Opublikowany przez Jamróg Racing #31 Piątek, 29 marca 2019

Sporo przed startem rozgrywek PGE Ekstraligi mówi się o formie liderów forBET Włókniarza. Częstochowianie mają w tym roku zgarniać wiele nagród Rajderów poszczególnych kolejek. Fredrik Lindgren i Leon Madsen z tego powodu już trenują odbiór stosownych nagród. Tutaj na przykład obu panom, a także Markowi Cieślakowi zostały podarowane statuetki z wyróżnieniem za osiągnięcia w roku 2018.

W czwartek w Hali Sportowej Częstochowa odbyła się specjalna gala, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia Miasta…

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Piątek, 29 marca 2019

W Toruniu stawiają na młodość. W tamtejszej młodzieżowej drużynie żużlowej zaszły małe zmiany.

STELMET Falubaz, podobnie jak ligowi rywale rozgrywa sparingi i w pełni prezentuje nowe kevlary.

No i jak? :)#SuperFalubaz

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Piątek, 29 marca 2019

Przy okazji dowiadujemy się, że w Zielonej Górze u zawodników sprawdza się nie tylko formę sportową.

Piotr Protasiewicz to kolejny zawodnik, którego wiedzę sprawdziliśmy w ramach Falubaz Speedway Quizu. Jak PePe poradził sobie z odpowiedziami na pytania o sezon 2018?I runda DMP Stelmet Falubaz Zielona Góra – Get Well ToruńBilety ▶️ http://bit.ly/ZIELES19_Bilety#SuperFalubaz#FalubazTVPiotr Protasiewicz Pepe Racing

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Piątek, 29 marca 2019

Na koniec zaglądamy do Lublina. W ekipie SPEED CAR Motoru wierzą w piękny i emocjonujący sezon. W środę drużyna zaprezentowała się swoim kibicom.

Właśnie zakończyliśmy Prezentację Drużyny Speed Car Motor Lublin 2019❗Była moc, wszystkim dziękujemy za przybycie i mega…

Opublikowany przez Speed Car Motor Lublin Środa, 27 marca 2019

Ciekawego wywiadu o swojej lubelskiej przygodzie i założeniach na sezon 2019 opowiedział nam zawodnik beniaminka PGE Ekstraligi – Mikkel Michelsen.

Do zobaczenia na stadionach i pamiętajcie – odliczanie trwa!

Rafał Martuszewski