Fleszem z PGEE (23): Kibice i zawodnicy czekają, a kluby inne rozrywki wymyślają

Podczas wielkanocnego świętowania żużlowi kibice mieli znaleźć „chwilę” by zasiąść na trybunach, bądź przed telewizorami i być świadkami rozstrzygnięć drugiej kolejki PGE Ekstraligi. No właśnie, mieli… Niestety koronawirus. Kluby starają się urozmaicić czas oczekiwania swoim fanom. Zawodnicy również dzielą się swoimi pomysłami.

Zawodnikowi beniaminka PGE Ekstraligi tęsknota za jazdą na żużlowym motocyklu już bardzo doskwiera. Kacper Woryna, aby choć odrobinę poczuć żużlowe emocje, zasiadł przed telewizorem w kevlarze i pocieszał się powtórkami meczów.

Drużyna z Gorzowa Wielkopolskiego parafowała trzyletnią umowę z nowym sponsorem tytularnym. Od tego sezonu pełna nazwa gorzowskiej drużyny to MOJE BERMUDY Stal Gorzów.

Firma Firma Emerix Investments Sp. z o.o. właściciel Moje Bermudy – osiedle mieszkaniowe została nowym sponsorem…

Opublikowany przez Stal Gorzów Środa, 8 kwietnia 2020

Drużyna gorzowskiej MOJE BERMUDY Stali w tym tygodniu przygotowała dla swoich kibiców zabawę fotograficzną. Na łamach Facebooka publikowane są zdjęcia z dzieciństwa byłych bądź aktualnych zawodników. Odgadnąć, kto jest na zdjęciu nie jest łatwa.

Nadchodzący tydzień to nie tylko czas świąt. Będziemy obchodzić rocznicę urodzin kilku ważnych dla Stali Gorzów osób. Rozpoznanie małego Stalowca na zdjęciu? 🙂

Opublikowany przez Stal Gorzów Środa, 8 kwietnia 2020

Wielu zawodników już apelowało o rozwagę i stosowanie się do obowiązujących zasad w czasie koronawirusa. Przypomniał o tym również kapitan Motoru Lublin – Grigorij Laguta zachęca do akcji #zostanwdomu.

Marcin Turowski zaprezentował się w nowym kevlarze MRGARDEN GKM-u Grudziądz.

Rozstrzygnięto #MeczTytanów, zabawę PGE Ekstraligi. Zwycięzcami zostali reprezentanci ELTROX Włókniarza Częstochowa: Sławomir Drabik i Leon Madsen pokonując duet MRGARDEN GKMu Grudziądz: Billy’ego Hamilla i Roberta Kempińskiego.

Mamy to! Leon Madsen i Slawomir Drabik wygrywają z ekipą GKM Grudziądz S.A. i zdobywają złoty medal w #MeczTytanow…

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Niedziela, 5 kwietnia 2020

MRGARDEN GKM Grudziądz kontynuuje cykl pt. „Poznaj zawodnika”. W mijającym tygodniu „na tapecie” znalazł się Kenneth Bjerre. Wcześniej bohaterami tygodnia byli Krzysztof Buczkowski i Artem Laguta.

Zaczynamy kolejny "Tydzień z zawodnikiem MRGARDEN GKM". Czas na Kennetha Bjerre!

Opublikowany przez GKM Grudziądz S.A. Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Falubaz Zielona Góra zachęca do podróży w przeszłość w ramach zabawy „Z Alicją w krainie Falubazu”. Klub wraz z fotoreporterką Alicją Skowrońską prezentować będą stare zdjęcia związane z różnymi momentami zielonogórskiego klubu.

#zostanwdomuZ ALICJĄ W KRAINIE FALUBAZU – to zabawa, którą przygotowaliśmy dla Was wspólnie z Alicją Skowrońską -…

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Piątek, 10 kwietnia 2020

BETARD Sparta Wrocław uchyliła rąbka tajemnicy prezentując fragmenty kevlaru na tegoroczny sezon.

Już od kilku dni w klubie. Nowy kevlar 2020. Uchylamy Wam rąbka tajemnicy: klasyczna czerń i nasze barwy. Niebawem pokażemy Wam dużo więcej. 💛❤️

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Środa, 8 kwietnia 2020

FOGO Unia Leszno kontynuuje cykl pt. #ByczeMecze przypominając wyniki spotkań, które odbyły się w dalszej lub bliższej przeszłości, dokładnie tego samego dnia i miesiąca.

Dzisiaj w bazie historycznych danych 6️⃣ meczów #KSUL ⚪🔵👌#ByczeMecze 10 kwietnia 1960 – Włókniarz Częstochowa – Unia…

Opublikowany przez Unia Leszno Piątek, 10 kwietnia 2020

Od 15 kwietnia stacja nSport+ ruszy z cyklem „Made by Gollob”, który będzie poświęcony tytułowemu bohaterowi – Tomaszowi Gollobowi. Największe sukcesy Polaka w cyklu FIM Speedway Grand Prix.

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych przesyłają kluby PGE Ekstraligi oraz zawodnicy m.in. Bartosz Smektała, Antonio Lindbaeck, żuzlowcy BETARD Sparty Wrocław.

Zawodnicy WTS Sparta Wrocław prosto ze swoich domów przesyłają życzenia wielkanocne :)#ThisIsSparta

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Piątek, 10 kwietnia 2020

 

 

Również ze swojej strony życzymy wszystkim wszystkiego dobrego!

Martyna Wolnik