Fleszem z PGEE (20): Żużlowy czas kwarantanny

Trwająca pandemia wirusa COVID-19 doprowadziła do przesunięcia wszystkich rozgrywek żużlowych w Polsce. W tym czasie zawodnicy nadal szlifują formę. Kluby organizują dodatkowe atrakcje dla sowich fanów w mediach społecznościowych oraz starają się, wraz z kibicami, wspomóc miejscowy personel w szpitalach.

MRGARDEN GKM Grudziądz, razem z kibicami, zbiera fundusze na zakup maseczek, rękawiczek i innych najpotrzebniejszych materiałów dla pracowników grudziądzkiego szpitala. Również fani z Zielonej Góry włączyli się w pomoc dla miejscowego szpitala.

#GKMpomaga ‼️💛💙 Przyłączamy się do akcji grupy kibiców GKM Grudziądz, którzy organizują zbiórkę na rzecz pracowników…

Opublikowany przez GKM Grudziądz S.A. Środa, 18 marca 2020

Kibice Falubazu wspierają Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze 💪👏👏

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Piątek, 20 marca 2020

Bartosz Zmarzlik prosił, abyśmy dbali o własne zdrowie oraz lekarzy i ratowników medycznych, ponieważ to oni pomagają nam na co dzień w walce z wirusem.

To kolejne wyzwanie przed jakim stajemy w tym trudnym czasie. Pamiętajmy o odpowiedzialności jaka ciąży na nas…

Opublikowany przez Bartosza Zmarzlika #95 Piątek, 20 marca 2020

Piotr Pawlicki i Przemysław Pawlicki skorzystali z dobrej pogody do jazd na swoim prywatnym torze.

Na domowy trening zdecydował się junior FOGO Unii Leszno – Dominik Kubera, który wsiadł na rower stacjonarny.

Zupełnie inny plan na spędzenie okresu kwarantanny miał Patryk Dudek, który zamierzał pozostać w domu i poczytać książkę. Zawodnik Falubazu Zielona Góra wziął udział również w wyzwaniach, które organizowane są w mediach społecznościowych.

O tym jak obecnie spędza czas opowiedział Andzej Lebedevs. Łotysz ma nadzieję, że już niedługo zawodnicy wyjadą na tor, a kibice tłumnie będą mogli przyjść na stadiony.

Andrzej Lebiediew PGG ROW Rybnik w czasach…zarazy

Co robią zawodnicy PGG ROW Rybnik w ostatnich dniach? Jak sobie radzą z pandemią? Jedno jest pewne…. często myją rączki 🙂 Leci do Was kilka słów od Andrzeja 🙂 #YNOROW #G72 #rybnik #rekiny #koronawirus #siedzwdomu

Opublikowany przez KS ROW Rybnik Piątek, 20 marca 2020

Z racji opóźniającego się startu sezonu m.in. Falubaz Zielona Góra i FOGO Unia Leszno udostępniają dla fanów materiały wideo z poprzednich lat.

#zostanwdomu i oglądaj żużel 💪 cz.V11 kwiecień 2017 roku i przedsezonowy sparing z ROW-em Rybnik 🙂 Oglądamy!#HejHejFalubaz

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Wtorek, 17 marca 2020

Kluby PGE Ekstraligi w mediach społecznościowych starają się wypełnić czas swoim kibicom również konkursami. Najpopularniejszymi formami są kolorowanki dla najmłodszych fanów oraz wymyślanie dialogów do zdjęć zawodników.

Więc chodź, pomaluj mój świat 😉 🖌💛💙COŚ DLA NASZYCH NAJMŁODSZYCH KIBICÓW!#LekcjaPLASTYKI – czas w domu nie musi być…

Opublikowany przez Stal Gorzów Czwartek, 19 marca 2020

Bohaterami dzisiejszej kreskóFki są Piotr Protasiewicz, Nile Tufft oraz Jakub Osyczka. Tradycyjnie Wasze propozycje ich dialogu podawajcie w komentarzach :)#zostanwdomu#HejHejFalubaz#kraskóFka

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Piątek, 20 marca 2020

 

Podczas, gdy zalecane jest pozostanie w domach, Platforma CANAL+ zaplanowała pokazanie najciekawszych spotkań najwyższej klasy rozgrywkowej z lat 2013-2019. W najbliższy poniedziałek oraz wtorek o godz. 16:00 w nSport+ kibice będą mogli przypomnieć sobie półfinałową rywalizację z sezonu 2013 ekip z Torunia i Częstochowy.

Cały czas pamiętajmy o dostosowaniu się do zaleceń na czas stanu epidemicznego w Polsce, w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19.

 

Bartosz Michalak