Fleszem z PGEE (2): Intensywny finisz okienka transferowego

Działo się wiele w mijającym tygodniu. Głównie przez transfery klubów PGE Ekstraligi. Wielu oczekiwało informacji od beniaminka przyszłorocznego sezonu. PGG ROW Rybnik postanowił dopiero w ostatnim dniu okresu transferowego przedstawić kadrę, która będzie reprezentować rybnicki zespół. Oprócz tego forBET Włókniarz przedstawił australijskie wzmocnienie składu.

Do beniaminka dołączył Vaclav Milik, podpisując 2-letni kontrakt. Czech w minionym sezonie reprezentował BETARD Spartę Wrocław. Z tego samego klubu na zasadzie wypożyczenia dołączył mistrz Europy z 2017 roku, Andzejs Lebedevs. Nową twarzą w zespole został Robert Lambert, który do tej pory występował w SPEED CAR Motorze Lublin. Z kolei rzutem na taśmę do zespołu dołączył amerykański mistrz Świata, Greg Hancock, który powraca do polskiej ligi po roku przerwy.

To był długi wieczór, ale najważniejsze że na Zielono-Czarnym pokładzie witamy także Grega Hancocka!#G72 #Rybnik Speedway EkstraligaFot. Arek Siwek

Opublikowany przez KS ROW Rybnik Piątek, 15 listopada 2019

Pamiętamy go doskonale z sezonu 2014! Młody, zdolny, przesympatyczny. Po kilku latach banicji w zielono-czarnych barwach…

Opublikowany przez KS ROW Rybnik Czwartek, 14 listopada 2019

Zawodnicy, którzy wywalczyli dla rybniczan awans do PGE Ekstraligi, również zostają na pokładzie. Są to Kacper Woryna, Troy Batchelor, Sergey Logachev i Mateusz Szczepaniak. Formacje juniorska tworzyć będą Mateusz Tudzież, Przemysław Giera, Dominik Tyman, Błażej Wypior oraz Kacper Kłosok.

Ladies and gentlemen… kapitan PGG ROW Rybnik Kacper Woryna #22 zostaje na pokładzie! Wielkie ukłony, bo to człowiek…

Opublikowany przez KS ROW Rybnik Czwartek, 14 listopada 2019

Przed nimi prawdziwa szkoła życia, ale my wierzymy, że przy odpowiednim wsparciu swoich teamów, trenera i Was kibiców……

Opublikowany przez KS ROW Rybnik Czwartek, 14 listopada 2019

Mikkel Michelsen oficjalnie poinformował o przedłużeniu kontraktu na 2020 rok ze SPEED CAR Motorem Lublin. Będzie to drugi sezon Duńczyka w lubelskich barwach.

ForBET Włókniarz Częstochowa rzucił już wszystkie karty na stół. Brązowy medalista sezonu 2019, przedstawił swoich liderów, Leona Madsena oraz Fredrika Lindgrena którzy podpisali 3-letnie kontrakty z klubem. Prawdziwego asa z rękawa prezes Michał Świącik wyjął jednak na sam koniec okienka transferowego. Jason Doyle, Mistrz Świata z 2017 roku został oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik częstochowskiego zespołu. Doyle, w krótkim filmiku przywitał się z fanami i opowiedział o celach na przyszły sezon.

STELMET Falubaz Zielona Góra postawił na młodych zagranicznych zawodników. Do zespołu dołączył dobrze rokujący Czech, Jan Kvech, oraz Duńczyk, Jonas Jeppesen. Swoje pozostanie w drużynie STELMET Falubazu potwierdzili również Michael Jepsen Jensen, Norbert Krakowiak, Sebastian Niedźwiedź, Damian Pawliczak, Mateusz Tonder oraz Jakub Osyczka.

#HejHejFalubaz | Michael Jepsen Jensen

#HejHejFalubazDla Michaela Jepsena Jensena będzie to trzeci rok startów w Zielonej Górze. Polubiliśmy tego gościa, a i on czuje się dobrze przy W69. Niech tak zostanie jak najdłużej :)http://zuzel.falubaz.com/post/hejhejfalubaz-michael-jepsen-jensen

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Piątek, 8 listopada 2019

Kolejny rok w BETARD Sparcie Wrocław spędzi Tai Woffinden. Trzykrotny mstrz Świata, będzie reprezentował barwy wrocławian już dziewiąty rok z rzędu!

Oficjalnie swoje kontrakty z MRGARDEN GKM Grudziądz przedłużyli Przemysław Pawlicki oraz kapitan Krzysztof Buczkowski, dla którego będzie to szósty sezon z rzędu. Klub z Grudziądza przedstawił również formacje juniorska, którą tworzyć będą: Marcin Turowski, Damian Lotarski, Denis Zieliński i Kacper Łobodziński.

📜✍️ Przemysław Pawlicki i Krzysztof Buczkowski z nowymi kontraktami w Grudziądzu‼️⤵️⤵️⤵️http://www.gkm.grudziadz.net/2019/11/13/przemyslaw-pawlicki-i-krzysztof-buczkowski-z-nowymi-kontraktami-w-mrgarden-gkm/

Opublikowany przez GKM Grudziądz S.A. Środa, 13 listopada 2019

SPEED CAR Motor Lublin jako pierwszy ogłosił sprzedaż karnetów na sezon 2020. Nowością dla kibiców będą miejsca numerowane na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich 5.

20 listopada o g. 20.20 rozpocznie się sprzedaż karnetów na sezon 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣. Dziś przedstawiamy Wam ceny i sposób…

Opublikowany przez Speed Car Motor Lublin Środa, 13 listopada 2019

12 listopada urodziny obchodził Artem Laguta. Rosjanin, który barwy MRGARDEN GKM-u Grudziądz reprezentuje od 2015 roku, skończył 29 lat. Zawodnik z okazji swojego święta otrzymał bardzo motoryzacyjny tort urodzinowy.

Bartłomiej Daniel