Fleszem z PGEE (18): Rozpoczynamy ostatni miesiąc przygotowań do sezonu

Marzec to zwykle ostatni i najbardziej intensywny miesiąc przygotowującym zawodników do nadchodzącego sezonu. W mijającym tygodniu część drużyn wróciła z obozów szkoleniowych, inne z kolei przygotowywały tor do rozpoczynających się niedługo treningów, jedna z drużyn ogłosiła również wzmocnienie składu.

TRULY.WORK Stal Gorzów podzieliła się dobrymi wieściami. Rafał Karczmarz, który do niedawna nie był pewien kontynuowania swojej kariery, ostatecznie wzmocni szeregi gorzowskiej drużyny.

 

FOGO Unia Leszno na wrocławskim AWF sprawdzała formę zawodników po powrocie z obozu szkoleniowego w Hiszpanii.

Pierwsze okrążenia na torze przejechał już Artem Laguta. Lider MRGARDEN GKM Grudziądz wybrał się do Gorican, aby przygotować się do sezonu.

Leszczyński klub zamontował również nową dmuchaną bandę. Klub zapowiada w ten sposób powrót do treningów, które planuje na 11 lub 12 marca.

 

Nie tylko FOGO Unia pochwaliła się w mediach społecznościowych nowymi bandami. W Zielonej Górze na W69 również się one pojawiły.

 

Z kolei zawodnicy Falubazu Zielona Góra rozgrzewają się przed treningami na motocrossie.

Piotr i Kuba pozdrawiają z motocrossu 💪W oczekiwaniu na pierwsze treningi żużlowe, chłopaki wykorzystują dogodne warunki atmosferyczne 😁#HejHejFalubazPiotr Protasiewicz Pepe RacingJakub Osyczka Racing #565

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Czwartek, 5 marca 2020

 

Z kolei drużynie Motoru Lublin pogoda pokrzyżowała plany treningowe i planowany wyjazd do Krsko został odwołany.

 

Zawodnicy BETARD Sparty Wrocław przygotowywali się do sezonu na obozie kondycyjnym na Malcie.

ELTROX Włókniarz Częstochowa w bardzo oryginalny sposób podzieliła się designem nowych kevlarów. Jako aktor swoich sił spróbował Rune Holta.

MRGARDEN GKM Grudziądz ogłosił nowy termin i miejsce spotkania z kibicami. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę (11 marca) o godz. 18:00.

 

ROW Rybnik przedstawił plan treningowy i sparingowy na marzec.

 

Natalia Schmidt