Fleszem z PGEE (17): Ostatnie zgrupowania, spotkania zespołów z kibicami

Do rozpoczęcia sezonu pozostało już bardzo mało czasu. Zawodnicy powoli wracają z obozów i przymierzają się do pierwszych treningów na torze. Podsumowanie najciekawszych wydarzeń z żużlowego tygodnia w najnowszym wydaniu Flesza PGE Ekstraligi.

TRULY.WORK Stal Gorzów rozpoczęła już ogłaszanie pierwszych zawodników, którzy wystąpią podczas XVII Memoriału Edwarda Jancarza. Na gorzowskim obiekcie zaprezentują się m.in. Patryk Dudek, Gleb Chugunov czy Jason Doyle.

Indywidualny Mistrz Świata – Jason Doyle kolejnym uczestnikiem XVII Memoriał Edwarda Jancarza❗️💥W obsadzie mamy już…

Opublikowany przez Stal Gorzów Piątek, 28 lutego 2020

Drużyna MRGARDEN GKM nie zapomina o akcjach charytatywnych. Tym razem przygotowali zbiórkę na rzecz podopiecznych z Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Trwają także prace na stadionie, by przygotować obiekt do nadchodzącego sezonu.

W marcu żużlowi kibice będą mogli wzbogacić swoje zbiory książek o kolejna pozycję. Swoją premierę będzie miała polska wersja autobiografii Taia Woffindena.

U niektórych zgrupowania trwają w najlepsze, podczas gdy niektórzy, jak zawodnicy SPEED CAR Motoru, wrócili już ze swoich obozów we Włoszech i Hiszpanii do Polski.

Bartosz Zmarzlik w okresie przygotowawczym nie zapomina o swoich kibicach i spotyka się z nimi nie tylko w Gorzowie Wielkopolskim.

Bardzo miłe spotkanie z kibicami w Słubicach. Zawsze dobrze jest tu przyjechać. Dziękuję Wam za gorące przyjęcie 👏👏👏http://zmarzlik.com/aktualnosci/spotkanie-w-slubicach-z-kibicami/#BZ95 #zmarzlikteam

Opublikowany przez Bartosza Zmarzlika #95 Poniedziałek, 24 lutego 2020

ELTROX Włókniarz Częstochowa, przy muzycznym akompaniamencie Patrycji Markowskiej, zaprezentował całą swoją drużynę kibicom w miejscowej Hali Częstochowa.

Dziękujemy za spotkanie w Hala Częstochowa. Jesteśmy gotowi na sezon 2020 💚___#BialoZielonaRodzina #KochamWlokniarz

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Piątek, 28 lutego 2020

ROW Rybnik przedstawił swojego nowego trenera na nadchodzący sezon. Trenerem został Lech Kędziora, a do klubu po rocznej przerwie powrócił Jarosław Dymek.

I żeby formalności stało się zadość… Lech Kędziora nowym trenerem PGG ROW Rybnik. Jarosław Dymek i Eugeniusz Skupień w…

Opublikowany przez KS ROW Rybnik Piątek, 28 lutego 2020

Zawodnicy FOGO Unii Leszno nie próżnują na zgrupowaniu. Podczas obozu w Hiszpanii zaliczyli już pierwsze jazdy na crossach.

#BullSquad przygotowywania do sezonu 2020 🏍💨💨💨 💪🏼#lloretdemar🇪🇸 #KSUL⚪️🔵 #ksulekipa #byczarodzina

Opublikowany przez Unia Leszno Niedziela, 23 lutego 2020

Drużyna Falubazu Zielona Góra na okres przygotowawczy wybrał Świnoujście. Natomiast zawodnicy BETARD Sparty Wrocław wylecieli na Maltę. Po powrocie planują już pierwsze sparingi.

Dzień dobry Falubazy 💪#HejHejFalubaz#FalubazCamp2020

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Środa, 26 lutego 2020

By jak najlepiej przygotować się na trudy sezonu lecimy na Maltę 🇲🇹 Po powrocie – ruszamy ze sparingami :)Szczegóły: https://wts.pl/oboz-na-malcie-a-po-nim-treningi-na-torze-i-sparingi/

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Wtorek, 25 lutego 2020

Nikola Łączka