Fleszem z PGEE (13): W wirze przygotowań, czyli obozy, kontrakty, treningi

Następny miesiąc przerwy zimowej za nami. Zawodnicy ciężko trenują, wypoczywają lub się rehabilitują. Małymi krokami rusza także sprzedaż karnetów. To, co działo się w najlepszej lidze świata w ciągu ostatnich kilku dni podsumował Krzysztof Zawadzki.

Kolejne rozstrzygnięcia w Australii. Perspektywiczny zawodnik FOGO Unii Leszno, podopieczny Leigh Adamsa – dwudziestojednoletni Jaimon Lidsey z Mildury został świeżo upieczonym Indywidualnym Mistrzem Australii Juniorów. Trzeci tytuł w karierze został wywalczony na torze w Underze.

Wczoraj świetne wieści dotarły do nas z #AUS🇦🇺 Jaimon Lidsey Racing zdobył trzeci 🏆🏆🏆 tytuł Indywidualnych Mistrzostw…

Opublikowany przez Unia Leszno Niedziela, 26 stycznia 2020

Jak poinformowali przedstawiciele BETARD Sparty Wrocław, klub sprzedał blisko dwa tysiące biletów na wrocławską rundę FIM Speedway Grand Prix w zaledwie pół godziny.

2000 biletów w 30 minut 🥰 Brawo karnetowicze 👏 Przedsprzedaż biletów na #WroclawSGP oraz sprzedaż Karnetów…

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Czwartek, 30 stycznia 2020

Aktualnie ponurą i zimową aurę w Europie na słoneczną Tajlandię zamienił nowy nabytek ELTROX Włókniarza CzęstochowaJason Doyle. Australijczyk łączy przyjemny odpoczynek z pożyteczną pracą na siłowni, udowadniając, iż na próżno szukać śladów zeszłorocznej kontuzji.

Jason Doyle prosto z Tajlandii!

🎥 Pogoda za oknem nie rozpieszcza, tak więc podgrzewamy atmosferę przesyłką z gorącej Tajlandii. 🌞 Posłuchajcie co do powiedzenia na temat swojej dotychczasowej formy oraz samopoczucia ma Jason Doyle.⏳ Pssst.. jeszcze tylko 65 dni!

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Wtorek, 28 stycznia 2020

W Zielonej Górze, poza naborem kandydatek do drużyny F16, STELMET Falubaz podał terminy wszystkich zawodów sparingowych przed nadchodzącym sezonem 2020. Test mecze zielonogórzanie rozpoczną 14 marca mierząc się na wyjeździe z OK BEDMET Kolejarz Opole. Łącznie odjadą siedem spotkań towarzyskich.

W Lublinie kolejny powiew optymizmu. Najsympatyczniejszy i najbardziej pechowy zawodnik PGE Ekstraligi w poprzednim sezonie, Grzegorz Zengota, przesyła pozdrowienia przystępując do kolejnego etapu rehabilitacji.

ROW Rybnik nie tylko trenuje, ale także chce zaspokoić ciekawość kibiców i prezentuje plany nowego trenera zespołu, Piotra Świderskiego, w pełnym merytorycznej treści materiale wideo klubu.

15 minut ze szkoleniowcem PGG ROW Rybnik Piotrem Świderskim. Poznajcie go bliżej!#Rybnik KS ROW Rybnik #G72 Speedway Ekstraliga #Rekiny2020

Opublikowany przez KS ROW Rybnik Wtorek, 28 stycznia 2020

TRULY.WORK Stal Gorzów odlicza dni do wyjazdu na zgrupowanie przed sezonem 2020 w Szpindlerowym Młynie w Czechach, które rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Korzystając z okazji, gorzowianie przypominają jak było przed rokiem w Szklarskiej Porębie.

Już za tydzień #StalowaARMIA rozpoczyna zgrupowanie przed sezonem 2020. Przypomnijmy sobie jak było przed rokiem w Szklarskiej Porębie 🙂

Opublikowany przez Stal Gorzów Środa, 29 stycznia 2020

W Gorzowie ostatnio także doszło do podpisania dwóch umów na promocję sportu – miasta z TRULY.WORK Stalą oraz z Bartoszem Zmarzlikiem.

Promocja Miasta poprzez Sport – umowa podpisana 🤝fot. Łukasz Kulczyński

Opublikowany przez Stal Gorzów Piątek, 31 stycznia 2020

 

 

Krzysztof Zawadzki