FLESZEM Z #PGEE (12): TRENUJĄ I WSPIERAJĄ WOŚP

Zawodnicy i kluby PGE Ekstraligi intensywnie wchodzą w rok 2019. W większości ośrodków już szykują formę fizyczną przed nadchodzącym sezonem. Jeśli styczeń, to i również kolejny, 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który chętnie wspierają żużlowcy i ich drużyny. Zapraszamy do przeglądu najciekawszych wydarzeń w klubach najlepszej żużlowej ligi świata, który przygotował Kamil Rychlicki.

Początek roku to czas podsumowań. Za nami 84. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2018 Roku. W gronie wyróżnionych nie mogło zabraknąć przedstawiciela żużla. Szóste miejsce w głosowaniu widzów zajął Bartosz Zmarzlik. Jeszcze raz gratulujemy!

Rok dobrze rozpoczął się również dla Przemysława Pawlickiego, który po raz drugi został ojcem. Szczęśliwej rodzinie gratulujemy i życzymy pociechy z najmłodszego potomka – Axela.

Tak, to już ten czas, kiedy trzeba rozpocząć budowę formy przed kolejnym sezonem PGE Ekstraligi. FOGO Unia Leszno, jak przystało na Drużynowych Mistrzów Polski, już wylewa poty na sali gimnastycznej.

Nie inaczej jest w przypadku BETARD Sparty Wrocław

… i Falubazu Zielona Góra, który zakończył obóz w Białce Tatrzańskiej.

W Grudziądzu trenują nieco inaczej. Damian Lotarski stanął oko w oko z Marcinem Różalskim. Zapewniamy, że młodzieżowcowi MRGARDEN GKM Grudziądz nic się nie stało!

Nie możecie doczekać się startu rozgrywek? My też nie. W Gorzowie doskonale zdają sobie z tego sprawę i już teraz można nabywać wejściówki na pierwsze spotkania CASH BROKER Stali na Jancarzu!

Żużlowiec na torze musi również dobrze wyglądać. Swój nowy kevlar na sezon 2019 zaprezentował już Krzysztof Buczkowski. Jakie pierwsze wrażenia?

Styczeń to tradycyjnie czas, kiedy w całym kraju gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. O wsparciu nie zapominają również ośrodki PGE Ekstraligi. Jeśli ktoś chciałby zostać choć przez kilka godzin asystentem Jacka Frątczaka, to jest ku temu świetna okazja.

Swoją cegiełkę do WOŚP dokłada również FOGO Unia Leszno. Replika złotego medalu to nie lada gratka dla kibiców czarnego sportu!

Również MRGARDEN GKM Grudziądz przekazał na licytację kilka gadżetów z minionego sezonu. Przedstawiciele klubu będą brać również czynny udział w grudziądzkim 27. Finale WOŚP.

Niedzielny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspierają również zawodnicy PGE Ekstraligi. Maciej Janowski spotka się tego dnia z kibicami w Wilkszynie.

W Gorzowie nie może zabraknąć licytacji przedmiotów związanych z żużlem. Wylicytować będzie można między innymi koszulki Bartosza Zmarzlika czy kevlar Krzysztofa Kasprzaka.

Link do licytacji kevlaru TUTAJ

Swoimi gadżetami częstochowski sztab WOŚP wsparł również forBET Włókniarz.

Falubaz Zielona Góra przygotował na tę okazję okolicznościowe plastrony, a podczas Finału wylicytować można między innymi kevlary Patryka Dudka, Martina Vaculika i kolację z gwiazdami zielonogórskiego klubu.

Kamil Rychlicki