Fleszem z PGEE (10): Żużlowe pomaganie dla WOŚP

Do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało niespełna trzy dni. Środowisko żużlowe nie pozostaje temu wydarzeniu obojętne. Zarówno kluby PGE Ekstraligi, jak i zawodnicy oddali na licytację wiele żużlowych gadżetów i nie tylko.

Wśród aukcji charytatywnych znajduje się wyjątkowa rzecz – fotoobraz Bartosza Zmarzlika. Dodatkowo widnieje na nim autograf mistrza Świata oraz świeżo upieczonego Najlepszego Sportowca Polski 2019 roku.

Wielkim gestem wykazał się miniżużlowiec z Częstochowy, który przekazał na rzecz WOŚP swój motocykl, na którym zdawał licencję ,,MŻ”.

Już w najbliższą niedzielę (12 stycznia) odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy❤️❤️❤️ W akcję…

Opublikowany przez Włókniarz Częstochowa Wtorek, 7 stycznia 2020

W tym roku odbędzie się kolejna odsłona Legendarnego Kosmicznego Meczu, który po raz kolejny będzie grać dla fundacji Jurka Owsiaka. Na tym wydarzeniu nie zabraknie m.in. Macieja Janowskiego oraz Kacpra Woryny.

X Legendarny Kosmiczny Mecz!!!

X Legendarny Kosmiczny Mecz w naszym filmowym skrócie.

Opublikowany przez Legendarny Kosmiczny Mecz Niedziela, 20 stycznia 2019

Na jednej z licytacji można powalczyć o kevlar Maksyma Drabika, w którym ścigał się miedzy innymi w ostatniej rundzie SEC 2019 w Chorzowie.

Nadal do wylicytowania jest replika koszulki kibica z podpisami zawodników SPEED CAR Motoru Lublin. Z kolei Prezydent Miasta Leszna, Łukasz Borowiak, przekazał na licytację replikę złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski FOGO Unii Leszno z sezonu 2019.

STELMET Falubaz Zielona Góra również przyłączył się do akcji, przekazując na licytację zaproszenie do gry w kręgle z zawodnikami oraz przejazd motocyklem w trakcie meczu. Obrazy z wizerunkiem żużlowców i podpisami również są do pozyskania.

Z okazji 28. finału WOŚP na licytację Allegro trafi efektowny obraz drużyny Falubaz Zielona Góra z autografami…

Opublikowany przez Falubaz Zielona Góra Wtorek, 7 stycznia 2020

Twórcy audycji radiowej w Lublinie ,,Pięć Jeden”, wraz Sebastianem Trumińskim, przekazali na licytację plastron z podpisami światowych osobowości żużla, takich jak Bartosz Zmarzlik czy Martin Vaculik.

Cześć!Ostatnio udostępnialiśmy Wam aukcję, gdzie do wylicytowania była koszulka z podpisami całej drużyny Speed Car…

Opublikowany przez Pięć Jeden Wtorek, 7 stycznia 2020

BETARD Sparta Wrocław również będzie wspólnie grać z orkiestrą. W nadchodzącą niedzielę (12 stycznia), podczas Finału WOŚP na Rynku we Wrocławiu będzie można znaleźć ich żużlowe stanowisko.

Szykujecie się na 28. Finał WOŚP? My też! 12 stycznia możecie się z nami spotkać na wrocławskim Rynku. Zapraszamy do naszego żużlowego stanowiska #WTS. 💓 Zagracie wspólnie z nami?

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Czwartek, 9 stycznia 2020

W pomoc włączył się Piotr Protasiewicz. Zawodnik zielonogórskiego zespołu wziął udział w… tańcu zumby.

No i jak sobie poradził Piotr Protasiewicz Pepe Racing? Mamy film i zdjęcia. 😀 👇

Opublikowany przez Gazeta Lubuska Czwartek, 9 stycznia 2020

Wiktoria Sztuka