Finałowe głosowanie Miss Startu PGE Ekstraligi

Od 10 do 15 września trwa finałowe głosowanie w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi. Cztery najlepsze podprowadzające z półfinału walczą o cenne nagrody. Zwyciężczyni otrzyma nie tylko szarfę tytułową, ale także zegarek damski Aztorin, voucher o wartości 3 tys. zł na pobyt w spa oraz voucher o wartości 1,5 tys. zł na zakupy.

Magdalena Orkiszewska z Motoru Lublin wygrała półfinał konkursu Miss Startu PGE Ekstraligi. Na drugim miejscu znalazła się Zuzanna Pless z MRGARDEN GKM Grudziądz, a do finału awansowały jeszcze Kamila Szczeszek z RM SOLAR Falubazu Zielona Góra i Dominika Woźniak z BETARD Sparty Wrocław. To właśnie te cztery podprowadzające rywalizują w finale.

Głosować można za pomocą oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi lub poprzez stronę internetową speedwayekstraliga.pl, gdzie należy się zalogować.

Finał konkursu trwa do 15 września do godz. 12:00. Bezpośredni link do głosowania TUTAJ.

Magdalena Orkiszewska (Motor Lublin)

Preferuje czarny kolor i perfumy Chanel N°5. Jej hobby jest fotomodeling – dobrze czuje się przed obiektywem aparatu. Lubi też nowe wyzwania. – Jestem amatorką w tej dziedzinie, ale staram się dać z siebie wszystko, aby efekty były zadowalające dla obu stron. Dzięki czemu powiększam swoje portfolio i rozwijam umiejętność świadomego pozowania przed aparatem – podkreśla. Jej styl to glamour, lubi i czuje się dobrze w sukienkach i szpilkach. – Jednak kobieta zmienną jest i zapewne tak jak każda z nas, lubię ubrania sportowe. Bo co jest lepszego niż np. w zimowe wieczory wskoczyć w wygodne jeansy i gruby pleciony sweter – śmieje się lublinianka oraz dodaje, że trudno ją dopasować wyłącznie do jednego stylu. Z projektantów mody stawia na Karla Lagerfelda, a jako ulubionego sportowca wymienia Tomasza Golloba. – Czarny sport przede wszystkim kojarzy mi się z rykiem motocykli, charakterystycznym zapachem spalin silnika żużlowego oraz wielkimi emocjami. Jeżeli miałabym mówić jeszcze o lubelskim żużlu, to pierwsza myśl jaka mi się nasuwa, to atmosfera, którą tworzą nasi kibice, niebezpodstawnie zostaliśmy ogłoszeni Najlepszymi Kibicami w Polsce z czego naprawdę jestem dumna i cieszę się, że mogę reprezentować tak wspaniały klub jak Motor Lublin! – kończy 25-latka.

Zuzanna Pless (MRGARDEN GKM Grudziądz)

Grudziądzanka lubi czarny kolor, jej pasją jest wizaż, a preferowany zapach to Good Girl Carolina Herrera. Uwielbia sportową elegancję w modzie, a z projektantów Alexandra Mcqueena. Wśród zawodników ceni Emila Sayfutdinova. – Żużel kojarzy mi się z ogromnymi emocjami – zaznacza 23-latka.

Kamila Szczeszek (RM SOLAR FALUBAZ Zielona Góra)

Zielonogórzanka lubi biały kolor, a jej największym zainteresowaniem jest sport  (uwielbia jeździć na rowerze oraz biegać). Preferuje perfumy marki Chloe. Najczęściej ubiera się w stylu glamour klasycznie, ale często również na sportowo. Jej ulubionym projektantem jest Coco Chanel (podobają jej się projekty ubrań, ale też osobowość projektantki). Wśród sportowców wskazuje na Piotra Protasiewicza jako kapitana drużyny z Zielonej Góry, którego podziwia za wytrwałość i bardzo dobrą jazdę. – Żużlem zaczęłam interesować się przez mojego tatę. To on zabrał mnie na pierwszy mecz i zaraził mnie tym sportem. Żużel kojarzy mi się z pełną trybuną „k” oraz barwami naszego klubu – mówi 19-latka.

Dominika Woźniak (BETARD Sparta Wrocław)

Wrocławianka preferuje niebieski kolor, a jej pasją jest taniec. – Jeśli chodzi o ulubiony zapach, oczywiście męski, to lubię Carolina Herrera Bad Boy – mówi. W modzie zwraca uwagę na styl casual połączony z paryskim szykiem. Jej ulubionym projektantem mody jest Louis Vuitton, a sportowcem słynny koszykarz Michael Jordan. – Żużel kojarzy mi się z zaciętą rywalizacją, z dużą prędkością oraz z zapachem paliwa – kończy 20-latka.

MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma w nagrodę nie tylko szarfę tytułową, ale także zegarek damski marki Aztorin, voucher o wartości 3000 zł (brutto) na pobyt dwóch osób w jednym z Hoteli SPA na terenie Polski (długość pobytu min. 3 doby) oraz voucher wartości 1500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin i voucher wartości 1000 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

II V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 może liczyć na szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin,
i voucher o wartości 500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

Za zajęcie czwartego miejsca PGE Ekstraliga przyzna nagrodę pocieszenia w postaci zegarka damskiego marki Aztorin, a tym samym wszystkie uczestniczki finału tegorocznego konkursu otrzymają nagrody.

Regulamin konkursu.