Finalistki Miss Startu PGE Ekstraligi 2020

Magdalena Orkiszewska z Motoru Lublin wygrała półfinał konkursu Miss Startu PGE Ekstraligi. Na drugim miejscu znalazła się Zuzanna Pless z MRGARDEN GKM Grudziądz, a do finału awansowały jeszcze Kamila Szczeszek z RM SOLAR Falubazu Zielona Góra i Dominika Woźniak z BETARD Sparty Wrocław.
Tylko cztery z ośmiu półfinalistek konkursu będą rywalizować o zaszczytny tytuł i nagrody. Finał konkursu rozpocznie się 10 września o godz. 12:00 i potrwa do 15 września do godz. 12:00. Głosowanie będzie odbywało się na tych samych zasadach co eliminacje i półfinał, a głosy będą liczone od nowa. Wyniki półfinału dostępne są TUTAJ.

MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma w nagrodę nie tylko szarfę tytułową, ale także zegarek damski marki Aztorin, voucher o wartości 3000 zł (brutto) na pobyt dwóch osób w jednym z Hoteli SPA na terenie Polski (długość pobytu min. 3 doby) oraz voucher wartości 1500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 otrzyma szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin i voucher wartości 1000 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

II V-CE MISS STARTU PGE EKSTRALIGI 2020 może liczyć na szarfę tytułową, zegarek damski marki Aztorin,
i voucher o wartości 500 zł (brutto) na zakupy w centrum handlowym.

Za zajęcie czwartego miejsca PGE Ekstraliga przyzna nagrodę pocieszenia w postaci zegarka damskiego marki Aztorin, a tym samym wszystkie uczestniczki finału tegorocznego konkursu otrzymają nagrody.

Regulamin konkursu.