Finał FIM Speedway of Nations w Lublinie!

Fot. Łukasz Trzeszczkowski
Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Wydarzenie, które pierwotnie miało odbyć się w Manchesterze, ma nową lokalizację. Finałowe zmagania w FIM SoN odbędą się w Lublinie w nowym terminie (16 i 17 października).

Mamy dla Was wspaniałą informację! Z dumą i radością oficjalnie informujemy, że tegoroczny finał Monster Energy FIM Speedway of Nations odbędzie się w Lublinie! To dla nas wielkie wyróżnienie, ale także wyzwanie organizacyjne. Jesteśmy jednak pewni, że damy radę i kolejny raz zadziwimy żużlowy świat. Liczymy na Wasze wsparcie! Wiemy, że najwspanialsi żużlowi Kibice zasługują na imprezę tej rangi. Zmagania najlepszych reprezentacji narodowych na świecie na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń. Nigdy wcześniej Lublin nie gościł tylu gwiazd i nie organizował zawodów o tytuł mistrza Świata. To kolejny ważny krok w budowie wiarygodnego ośrodka sportowego i promocji regionu. Serdecznie zapraszamy Kibiców z całej Polski – przyjedźcie do nas, poznajcie nasze piękne Miasto i gorąco kibicujcie Reprezentacji Polski! – poinformował portal motorlublin.com.pl

O medale powalczą reprezentacje Wielkiej Brytanii, Polski, Rosji, Australii, Danii, Szwecji i Czech. Tytuł przed rokiem zdobyli Rosjanie.