Falubaz Zielona Góra z informacjami dla mediów

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

29 maja żużlowcy będą mogli rozpocząć treningi. Falubaz Zielona Góra chce zapewnić zawodnikom jak najlepsze warunki do jazdy na torze przy W69 i w związku z tym ograniczyć ich kontakt z mediami, by mogli skupić się na przygotowaniach do zawodów.

Biuro Prasowe klubu będzie przekazywać na bieżąco wszelkie informacje, materiały z treningów i konferencji prasowych, zdjęcia oraz wypowiedzi żużlowców. – Obostrzenia związane z walką z koronawirusem mocno skomplikowały nasz tryb przygotowań. Do treningów na torze przystępujemy z dużym opóźnieniem, nie będziemy mieli też możliwości sparingów. Dlatego prosimy o uszanowanie czasu naszych żużlowców, którzy chcą jak najmocniej poświęcić się teraz treningom. Mam nadzieję na zrozumienie tej decyzji przez dziennikarzy – podkreślił trener Piotr Żyto.

Redakcje zainteresowane otrzymaniem materiałów audio, video oraz foto proszone są o kontakt z Biurem Prasowym na adres [email protected]. Treningi odbędą się w dniach 29.05 – 12.06.2020 i będą zamknięte dla mediów.

W poniedziałek 1 czerwca odbędzie się briefing prasowy z udziałem trenera Piotra Żyto oraz kapitana drużyny Piotra Protasiewicz. Konferencja będzie transmitowana na żywo w serwisie YouTube na kanale Falubazu Zielona Góra. Pytania do osób uczestniczących w konferencji można przesyłać na adres mailowy [email protected] do poniedziałku, do godziny 10:00.