Falubaz Zielona Góra rozpoczął treningi spod taśmy i przybija piątkę z kibicami

Fot. Łukasz Forysiak
Fot. Łukasz Forysiak

Za zawodnikami Falubazu Zielona Góra kolejne przygotowania do PGE Ekstraligi 2020. Tym razem żużlowcy rywalizowali w parach, startując spod taśmy. Klub prowadzi także akcję sprzedaży cegiełek na spotkanie z ROW-em Rybnik.

Na dwa tygodnie przed inauguracją PGE Ekstraligi, Falubaz Zielona Góra rozpoczął akcję „Przybij piątkę z Falubazem”. Pierwsza meczowa cegiełka (14 czerwca, wyjazdowy mecz z ROW-em Rybnik) jest już w sprzedaży. Każdy kibic, który zdecyduje się na jej zakup przybije wirtualną piątkę z kapitanem Piotrem Protasiewiczem.

Wirtualny bilet-cegiełka na każde z tegorocznych spotkań Falubazu kosztować będzie symboliczne 5 złotych. Kupując taką wejściówkę kibic nie tylko wesprze zielonogórski klub, ale także przybije wirtualną piątkę z jednym z zawodników. Na każde z czternastu spotkań rundy zasadniczej przygotowana będzie inna grafika. Zakup wirtualnych biletów na wszystkie spotkania rundy zasadniczej oznaczać będzie zebranie kompletu czternastu różnych biletów z wizerunkami zawodników zespołu.

Na wybrane spotkania uruchomiona zostanie dodatkowa opcja biletu VIP. Ten kosztować będzie 50 złotych, ale poza wirtualnym biletem z wizerunkiem zawodnika, kibic otrzyma także unikatowy gadżet, którego nie będzie można zakupić w Sklepie Kibica. Pierwsze bilety VIP zakupić będzie można przy okazji inauguracyjnego meczu w Zielonej Górze, czyli 21 czerwca.

Więcej informacji o akcji TUTAJ.