Falubaz Zielona Góra czeka na pierwszy mecz PGE Ekstraligi

Fot. Łukasz Forysiak
Fot. Łukasz Forysiak

Żużlowcy Falubazu Zielona Góra są po tygodniu treningów na torze przy W69. Kierownik drużyny Tomasz Walczak i jeden z liderów Martin Vaculik wzięli udział w briefingu prasowym, podczas którego opowiedzieli o ostatnich dniach przed inauguracją rozgrywek PGE Ekstraligi.

Kierownik Falubazu Zielona Góra podsumował ostatnie dni treningowe, które odbyły się na torze przy W69. – Mamy drużynę podzieloną na grupy, więc jest swoboda wyjazdów i chłopacy nie czekają długo na swoją kolej. Wszystko jest w porządku z treningami, zawodnicy selekcjonują silniki i jesteśmy na ostatniej prostej. Każdy czuje głód jazdy i czekamy na pierwszy mecz PGE Ekstraligi – powiedział Tomasz Walczak.

Martin Vaculik z kolei podkreślił, że większość rzeczy ma dopięte na ostatni guzik przed startem sezonu i meczem z ROW-em Rybnik. – Jesteśmy praktycznie gotowi do sezonu. Mamy za sobą mnóstwo treningów. Mogliśmy przygotować się pod względem jeździeckim i ustawień silników. Czeka nas jeszcze trochę jazdy, ale czuje się gotowy i wiem, jaki sprzęt wybrać – zaznaczył Słowak.