Falubaz pokaże się kibicom (zapowiedź prezentacji)

„Ostatni będą pierwszymi” – po nieudanym sezonie ta krótka myśl jest w głowach chyba wszystkich w Falubazie Zielona Góra. Niedawno zakończone okienko transferowe klub wykorzystał w pełni i już w sobotę 17 listopada, każdy będzie mógł zobaczyć obecny skład zespołu. Oficjalna prezentacja drużyny na sezon 2019 odbędzie się w zielonogórskim Amfiteatrze od godziny 17:00.

Kurz na torach żużlowych po zakończonych rozgrywkach dopiero co osiadł a o okienku transferowym jeszcze niesie się echo. Jednak nie zatrzymuje to Falubazu Zielona Góra, by jako pierwsza z ekstraligowych drużyn dokonać prezentacji swojego składu. Apetyty nowych władz klubowych były duże i można stwierdzić, że wszystko się udało. Nicki Pedersen, Martin Vaculik i Norbert Krakowiak – to nowi zawodnicy, którzy pojadą kevlarach z Myszką Miki na piersi. Duńczyk, Słowak i Polak dołączają do Patryka Dudka, Piotra Protasiewicza oraz Michaela Jepsena Jensena.

Szczegóły i plan prezentacji są niespodzianką. Spodziewać można się na pewno filmowego podsumowania ubiegłego sezonu i wideo prezentacji każdego z zawodników. Dla kibiców będzie to doskonała okazja by przywitać nowo przybyłych do klubu. Wstęp do Amfiteatru będzie kosztować czekoladę. Zebrane słodycze Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz i fundacja Falubaz Pomaga włożą do świątecznych paczek. Zostaną one wręczone potrzebującym dzieciom w ramach corocznej akcji Falubazowe Mikołajki.

Konrad Fligier