eWinner Apator Toruń zaprasza na premierę „Roku Próby”

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Sezon 2020 promowany był przez Klub Sportowy Toruń jako „Lata świetności. Rok próby”. Drużyna prowadzona przez Tomasza Bajerskiego mocnym akcentem weszła w ubiegłoroczny sezon eWinner 1. Ligi Żużlowej, którą ostatecznie wygrała.

Już w najbliższy czwartek (21.01) o godz. 18.00 w mediach społecznościowych eWinner Apatora Toruń zostanie opublikowana premiera mini dokumentu pod tytułem „Rok Próby”. Jest to podsumowanie sezonu 2020 w wykonaniu toruńskiej drużyny. – Chcieliśmy podsumować ubiegłoroczne ściganie, stąd pomysł na taki dokument. Myślę, że jest to świetne uzupełnienie całego roku. W materiale znalazły się wypowiedzi Prezydenta Miasta Torunia, przedstawiciela naszego sponsora tytularnego, czyli firmy eWinner sp. z o.o. oraz członków naszej ekipy. Jestem przekonana, że ten film będzie wstępem do zbliżającego się sezonu 2021 i ostatecznym podsumowaniem rozdziału, jakim była eWinner 1. Ligia żużlowa. Film oprócz naszych mediów społecznościowych można będzie obejrzeć również w Telewizji Toruń – powiedziała prezes toruńskiego klubu, Ilona Termińska.

Ubiegłoroczny film promocyjny „Lata świetności, rok próby. Bądź z nami!” znalazł się wśród finalistów Nagród Biznesu Sportowego za rok 2019. To właśnie torunianie jako jedyny przedstawiciel czarnego sportu zostali wyróżnieni w kategorii „Video Sportowe”. Spot promocyjny w środowisku żużlowym zebrał same pochlebne opinie.

Premiera „Rok Próby” w czwartek o godz. 18.00 na profilach Facebook oraz YouTube eWinner Apatora Toruń.