Zostań gościem Gali PGE Ekstraligi: #WjedźNaGalę (konkurs)

Dwa podwójne zaproszenia czekają w konkursie PGE Ekstraligi #WjedźNaGalę. Ich posiadacze na żywo zobaczą uroczystość podsumowującą sezon 2018, która odbędzie się w Warszawie 8 października. Aby wygrać konkurs, trzeba wykazać się doskonałą wiedzą na temat rozgrywek PGE Ekstraligi 2018.

Konkurs rozpoczął się w poniedziałek 24 września o godz. 12:00, a jego eliminacje potrwają do środy 26 września również do 12:00. Każdy uczestnik eliminacji będzie musiał odpowiedzieć na 10 pytań i wysłać je na adres mailowy bestofthebest@speedwayekstraliga.pl.

Finał konkursu odbędzie się w dniach 27 września (12:00) – 30 września (23:59) i będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi na 4 pytania. Awansuje do niego tylko czterech uczestników eliminacji z najlepszymi wynikami. Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Pytania eliminacyjne:

  1. Ile punktów w biegach nominowanych zdobyli zawodnicy nominowani w kategorii Niespodzianka Sezonu Gali PGE Ekstraligi 2018 (tylko runda zasadnicza)?
  2. Ile zwycięstw na własnym torze odnieśli zawodnicy nominowani w kategorii Najlepszy Polski Zawodnik Sezonu Gali PGE Ekstraligi 2018 (tylko runda zasadnicza)?
  3. Ile razy z rezerwy taktycznej pojechali zawodnicy nominowani w kategorii Najlepszy Zagraniczny Zawodnik Sezonu Gali PGE Ekstraligi 2018 (tylko runda zasadnicza)?
  4. Ile biegów młodzieżowych wygrali zawodnicy nominowani w kategorii Najlepszy Junior Sezonu Gali PGE Ekstraligi 2018 (tylko runda zasadnicza)?
  5. Ile punktów zdobyły w tym sezonie drużyny prowadzone przez trenerów nominowanych w kategorii Najlepszy Trener/Menedżer Sezonu Gali PGE Ekstraligi 2018 (tylko runda zasadnicza)?
  6. Ile medali indywidualnych mistrzostw świata mają na swoim koncie dotychczasowi zdobywcy Złotego Szczakiela w ramach Gali PGE Ekstraligi od początku jej istnienia do sezonu 2017 włącznie?
  7. Na jakich torach oglądaliśmy dotychczas nagrodzone Wyścigi Sezonu w ramach Gali PGE Ekstraligi do sezonu 2017 włącznie?
  8. Ile punktów dla Cash Broker Stali Gorzów zdobyli Polacy w rundzie zasadniczej sezonu 2018 PGE Ekstraligi?
  9. Ile podwójnych zwycięstw zanotowali żużlowcy FOGO Unii Leszno w rundzie zasadniczej sezonu 2018 PGE Ekstraligi?
  10. Ilu będzie gości na Gali PGE Ekstraligi 2018?

Autorem pytań jest Rafał Gurgurewicz.

Zasady wysyłania odpowiedzi:

– temat maila #WjedźNaGalę

– odpowiedzi w treści maila ponumerowane od 1 do 10

– w treści maila powinny również zawrzeć się: imię i nazwisko oraz nick z portalu Twitter/Facebook lub aplikacji PGE Ekstraligi

do maila z odpowiedziami musi być dołączona zgoda na przetwarzanie danych (skan z podpisem uczestnika – załącznik)

– za każdą poprawną odpowiedź przyznawany będzie 1 punkt

– liczy się tylko pierwszy mail wysłany z danego adresu pocztowego

– konkurs odbywa się zgodnie z regulaminem – załącznik