ZOOLeszcz i DPV Logistic nowymi sponsorami tytularnymi GKM-u Grudziądz

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – pod taką nazwą grudziądzka drużyna będzie startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2021. Do współpracy z GKM Grudziądz dołączyły dwie firmy, które są już od kilku lat znane w środowisku żużlowym.

ZOOLeszcz to firma zajmująca się produkcją akcesoriów dla zwierząt, działająca na rynku już od ponad 100 lat. Nasz nowy partner oferuje wszystko to, co potrzeba dla naszych zwierzaków: obroże, smycze, szelki, pejcze, kagańce, akcesoria dla gryzoni, kotów, wszelkie ozdoby i różne inne gadżety. Siedziba nowego partnera naszego klubu znajduje się w Bydgoszczy.

DPV Logistic to firma transportowa zajmuje się logistyką i spedycją krajową na terenie całej Polski, a także transportem międzynarodowym w całej Europie. Od wielu lat obsługuje m.in. branże hutnicze i geotechniczne. Charakterystyczną cechą wszystkich działań podejmowanych przez tę firmę spedycyjną jest rzetelność, terminowość i pełna informacja o przewożonym ładunku. Jej siedziba również mieści się w Bydgoszczy.

Źródło: gkm.grudziadz.net