Zakończenie 1. etapu wyboru Najlepszego Sportowca Polski. Głosujemy na Bartosza Zmarzlika!

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Do 4 stycznia do godz. 17:00 można oddawać głosy na Bartosza Zmarzlika w I etapie 84. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski, organizowanego przez “Przegląd Sportowy” i telewizję Polsat. Finalistów oraz końcowe wyniki poznamy na Gali Mistrzów Sportu, która odbędzie się 5 stycznia.

Dla Bartosza Zmarzlika jest to trzecia z rzędu nominacja na najlepszego sportowca w Polsce. Zawodnik CASH BROKER Stali Gorzów w 2016 roku uplasował się na 8. miejscu, z kolei w zeszłym roku nie znalazł się w pierwszej „dziesiątce”. Teraz aktualny wicemistrz Świata na żużlu będzie miał kolejną okazję na miejsce w czołówce wśród polskich gwiazd sportu.

Głosować można poprzez stronę “Przeglądu Sportowego” TUTAJ oraz Polsatu Sport TUTAJ (głos można oddać raz na 24 godziny). I etap wyłoni finałową “dziesiątkę” nominowanych. Druga część wyboru najlepszych odbędzie się z kolei 5 stycznia podczas Gali Mistrzów Sportu (początek transmisji o godzinie 20.00 w Polsacie Sport) – wówczas możliwe będzie już tylko głosowanie za pomocą SMS na najlepszych dziesięciu sportowców, które zacznie się w raz z rozpoczęciem transmisji (godz. 20:00). W trakcie relacji, podane zostaną numery do głosowania.