Z PGE Ekstraligą w social mediach: pożegnanie beniaminka, wielki mecz w Toruniu

Fot. Patryk Kowalski

Za nami już 12.runda rozgrywek PGE Ekstraligi. Jak co tydzień nie brakowało rozrywki i emocji na torach, i w social mediach.

Pierwsze spotkanie tego weekendu odbyło się w Częstochowie, gdzie gospodarze podejmowali drużynę ostrowską. Spotkanie zakończyło się wynikiem 68:22, a Rajderem Meczu został Jakub Miśkowiak, zdobywając 10+2 pkt.

Wynik mówi w zasadzie wszystko. Częstochowianie byli zdecydowanie lepsi. Dziękujemy naszym kibicom za obecność i doping w Częstochowie

Posted by TŻ Ostrovia on Friday, July 15, 2022

Kolejnym meczem był pojedynek między drużyną z Grudziądza a MOTOREM Lublin. W tym przypadku zwyciężyli goście, pokonując grudziądzan 55:35. Rajderem Meczu został Dominik Kubera, który zdobył 15+1.

🗣️: "Jest to bardzo mocna drużyna, jeszcze nie przegrała w tym sezonie żadnego meczu. Było bardzo ciężko, chłopacy się…

Posted by GKM Grudziądz S.A. on Saturday, July 16, 2022

 

Pierwszym niedzielnym spotkaniem był mecz na Motoarenie w Toruniu, gdzie miejscowa drużyna podjęła gości z Gorzowa Wielkopolskiego. Spotkanie wygrali gospodarze, a najwięcej punktów dowiózł Robert Lambert (12+1), który został także Rajderem meczu.

Super stoked on the team win yesterday after being 8 points down at one stage💪🏼 Not only to have the good news of…

Posted by Robert Lambert Racing on Monday, July 18, 2022

Następnie przenieśliśmy się do Leszna, gdzie FOGO UNIA podjęła na własnym obiekcie BETARD SPARTĘ Wrocław. Fenomenalnie w tym meczu zaprezentowali się Tai Woffinden (15), Maciej Janowski (11), Daniel Bewley (11) i Jason Doyle (11+3). Rajderem meczu wybrany został Janowski.

Szybki tor, szybka Sparta⚡️ Z Leszna wracamy z mega ważnym zwycięstwem, które dodaje skrzydeł. Brawo #BetardSpartaWrocław 💪 Teraz #focus przed spotkaniem z GKM 👉 22. lipca, widzimy się na Olimpico 🫡

Posted by Maciej Janowski on Sunday, July 17, 2022

Wiktoria Sztuka
Agnieszka Zimnoch