Z PGE Ekstraligą w social mediach: 6. runda z emocjami

Fot. Marcin Karczewski

Za nami już 6 kolejka rozgrywek PGE Ekstraligi. To był emocjonujący weekend zarówno na torze jak i w internecie. Przed nami kolejne podsumowanie Waszej aktywności w social mediach.

Wysoką wygraną z Ostrowa Wielkopolskiego wywiozła drużyna MOTORU Lublin, pokonując miejscową ARGED MALESA 55:35. Najlepiej punktującym zawodnikiem tego spotkania został Mikkel Michelsen, zdobywca 15 punktów z bonusem. Rajderem meczu wybrany został Jarosław Hampel (12).

Drugim piątkowym spotkaniem był mecz w Częstochowie, gdzie miejscowa drużyna ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ rozgromił ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 65:25. Najlepiej w tym spotkaniu zaprezentował się Leon Madsen (15). Najmocniejszym ogniwem zespołu z Grudziądza był Przemysław Pawlicki (8). Rajderem meczu został Mateusz Świdnicki.

Niedzielne rozgrywki PGE Ekstraligi rozpoczął mecz w Lesznie, gdzie przeciwnikiem FOGO UNII był FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 47:43.

Ostatnim spotkaniem w miniony weekend był mecz we Wrocławiu, gdzie BETARD SPARTA stoczyła wyrównaną walkę z drużyną MOJE BERMUDY STALI. Spotkanie zakończyło się wynikiem 46:44.

Wiktoria Sztuka
Agnieszka Zimnoch