Współpraca MOJE BERMUDY Stali Gorzów i SpecHouse PSŻ Poznań będzie kontynuowana

Fot. Radosław Kalina
Fot. Radosław Kalina

Kluby z Gorzowa Wielkopolskiego i Poznania rozpoczęły współpracę przed sezonem 2020 i obie strony są z niej zadowolone. Projekt będzie kontynuowany także w tym roku, jednak plany sięgają również kolejnych lat.

Współpraca ze Stalą na pewno będzie kontynuowana. Plany są bardzo konkretne. Nakreśliliśmy je nie tylko na najbliższy sezon, ale na kilka kolejnych lat – powiedział Arkadiusz Ładziński, prezes SpecHouse PSŻ-u Poznań, w rozmowie dla portalu polskizuzel.pl.

Jak informuje oficjalna strona rozgrywek eWinner 1. LŻ i 2. LŻ, trenerem ekipy z Poznania pozostanie Piotr Paluch. Poza tym jako “gość” w barwach SpecHouse PSŻ-u pojedzie Rafał Karczmarz. To jednak nie wszystko. – Będziemy posiłkować się juniorami z Gorzowa, ale w tym przypadku musimy jeszcze poczekać na szczegóły. Stal musi najpierw poukładać u siebie kilka tematów. Jesteśmy jednak umówieni, że gorzowska młodzież nas wspomoże – podkreślił prezes.

Poza tym kluby zamierzają mocno współpracować na płaszczyźnie marketingowej. W tym roku były już robione pewne przymiarki, bo SpecHouse PSŻ i  MOJE BEMRUDY Stal promowały nawzajem swoje mecze w social mediach. – W nowym sezonie skala będzie zdecydowanie większa. Chcemy zrobić to z rozmachem. Na konkrety trzeba jednak jeszcze trochę poczekać. Będziemy jednak o nich systematycznie informować – podsumował Ładziński.